Osoby szczególnie zasłużone dla KAS dostaną odznakę

autor: Mariusz Szulc11.07.2017, 15:47; Aktualizacja: 11.07.2017, 15:53
prawo, biznes, dokument

Wyróżnienie przyznawane będzie przez Ministra Finansówźródło: ShutterStock

Kto szczególnie zasłuży się dla Krajowej Administracji Skarbowej może liczyć na wręczenie nowej odznaki. Wzór i zasady jej przyznawania określono w projekcie rozporządzenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • przepiszą (2017-07-12 09:52) Zgłoś naruszenie 240

    przepiszą nazwiska członków zespołów do tworzenia KAS z początku 2016 roku uzupełnia o nazwiska członków zespołu ds organizacji imprezy KAS wiosną 2017 i można przyznawać :)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • anetka_us(2017-07-12 06:54) Zgłoś naruszenie 180

    Nie martwcie się. Odznaki i medale są dla Ojców Założycieli a nie dla szarego ludka.

    Odpowiedz
  • pracownik(2017-07-11 16:47) Zgłoś naruszenie 131

    A ile do kieszeni?Jeżeli nic to mnie nie interesuje ta odznaka.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • 51(2017-07-12 15:03) Zgłoś naruszenie 60

    ja chcę, ja chcę taki medalik, ale Pan Minister po 40 latach pracy w resorcie finansów postanowił - raczył mnie ********** z dniem 31.08.2017 r., bo z końcem lipca nabywam uprawnienia emerytalne.

    Odpowiedz
  • Moralista(2017-07-13 15:09) Zgłoś naruszenie 60

    Ja też dostałem odznake zamiast KASy od swoje firmy, następnie powiesiłem ją na szyi mojego psa z zyczeniem "noś ja dumnie".

    Odpowiedz
  • alex(2017-07-12 10:45) Zgłoś naruszenie 44

    Na medal zaslugują funkcjonariusze kas. To oni rozbijają mafie paliwowe i karuzele. Reszta gryzibiurków tylko produkuje papiery. Dla nich figa.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ewa(2017-07-30 16:25) Zgłoś naruszenie 20

    W KAS jest więcej kierowników niż pracowników .Miały być zwolnienia a stworzono nowe działy. 3 pracowników i kierownik.Kierownik oczywiście musi miec zastępcę .Do czarnej roboty pozostaje 1 pracownik

    Odpowiedz
  • realista(2017-07-14 14:51) Zgłoś naruszenie 10

    Odzanki nie dla roboli ale dla dyrektorow , naczelnikow , wprowadzajacym kAS ( czyli balagan )

    Odpowiedz
  • Sputnick(2017-07-14 22:49) Zgłoś naruszenie 10

    Jeśli pracownik nr 1 ma w zakresie obowiązków robić zakresy A, B, C, D a pracownik nr 2 z tę samą stawkę ma w zakresie obowiązków robić zakresy A i B to jeśli pracownik nr 1 zrobi A, B, C, D a pracownik nr 2 zrobi A, B, C, to pracownik nr 1 nie wyróżnił się swoją pracą a pracownik nr 2 wykazał się wykonaniem dodatkowych zadań ponad obowiązek. Tak to wygląda mniej więcej w skarbówce wszelkiego rodzaju.

    Odpowiedz