Polskie prawo podatkowe: najważniejszy budżet. Obywatel na samym końcu

autor: Łukasz Zalewski06.09.2013, 09:20; Aktualizacja: 06.09.2013, 09:29
Podatki, pieniądze

Podatkiźródło: ShutterStock

Polityce podatkowej przyświeca jeden cel: zwiększenie wpływów do kasy państwa. Nie dajmy sobie mydlić oczu, że rządom zależy na nas czy na biznesie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • haha(2013-09-07 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    a głupawy elektorat PO dalej wierzy Zieloną Wyspę

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-09-07 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    nie spodziewam się , ze PO zadba o Polaków czy Polskę !! Wszak to tylko grupa przestępcza !!!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-09-07 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Polska pod rządami PO to dno

    Odpowiedz
  • rewizor(2013-09-08 11:51) Zgłoś naruszenie 00

    jak to obywatel na samym końcu, gdy w Polsce nie ma chyba polityka który mówi że ten ich cały trud to wszystko dla nas-By żyło się lepiej-już nic nie rozumiem,to znaczy że nas oszukują??ludzi, którzy płacą na ich utrzymanie,nowe fotele za 300 tys.zł i darmowe przeloty samolotami,ba nawet nas bydłem nazywając,w myśl powiedzenia, że pieniądz nie śmierdzi-to trzeba oszustów w...ć i prawo napisać na nowo,dla społeczeństwa.My to wszystko wiemy?to dlaczego ciągle nic się nie zmienia poza coraz większą biedą rozpisaną na pokolenia

    Odpowiedz
  • anglicy i niemcy niech finansuja dzieciaki(2013-09-07 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    kto ma finansowac polityke prorodzinna? bezdzietni ktorzy nie sa w stanie zafundowac sobie nawet jedno dziecko? bezplodni? tak naprawde to niemcy i anglicy powinni finansowac nasza polityke prorodzinna bo to przeciez dzieci, ktore jak stana sie dorosle to natychmiast wyjada do pracy za granice!

    Odpowiedz
  • NIEZALEZNA od propagandy(2013-09-07 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    Zachecamy wejsc na strone: VOD. GAZETAPOLSKA .PL rowniez na:
    TELEWIZJAREPUBLIKA , PL ,rowniez NIEZALEZNA , PL , "SOLIDARNI2010 , PL

    Odpowiedz
  • josef bak(2013-09-08 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    Dymaj naiwnych i otumanionych polaczkow,następnym razem nie będą słuchali bzdur i straszenia PIS-em,ale włączą rozum idąc na wybory

    Odpowiedz
  • markona(2013-09-08 21:29) Zgłoś naruszenie 00

    tylko, że z tą W.Brytanią nie jest tak zupełnie słodko. Kobieta w ciąży pracuje do samego rozwiązania. Nie ma zwolnień jak w Polsce - dziś robi test ciążowy, jutro już jest na L4. Córka Żle się czuła, żygała jak kot, ale coś takiego jak zwolnienie lekarskie to nie było. Wolne w ramach urlopu. Ostatnie dni też albo w pracy, albo z urlopu. Na poród, parę dni wcześniej do szpitala, nie było mowy. Wody odejdą, to się zgłosi. Urlop macierzyński na tyle krótki, że brakuje kilku miesięcy do wieku dziecka (!rok) kiedy wezmą w opiekę Przedszkole (u nas żłobek). Ktoś!!! musi się zaopiekować - kombinuje ojciec swoim urlopem + "ktoś". Wypłata w okresie urlopu macierzyńskiego (popołogowego) - minimum socjalne, które jest kwotą stałą bez względu na zarobki. Jak młoda matka zarabiała więcej to nie ważne, dostaje tyle samo co kuchta, sprzątaczka czy zmywak ... To nie jest takie słodkie

    Odpowiedz
  • lukas(2013-09-06 12:04) Zgłoś naruszenie 00

    U nas - jest PROBLEM - NIE MA KASY, bo wszystko co można było już zostało rozkradnięte! Kto się napchał ten się napchał, reszta niech biduje!

    Odpowiedz
  • jozio(2013-09-06 13:47) Zgłoś naruszenie 00

    zl gospodyni tez ciagle szuka kasy bo nie mysli jak zarobic i oszczedzac Roztowski gospodarz nie potrafi myslec tylko jakby tu okrasc polski narod przedsiebiorcow ktorzy zap... na cale to bagno kiedy skonczy sie ta farsa jak dlugo mozna na to patrzec narodzie obudz sie

    Odpowiedz