PiS przyznaje PO rację w sprawie uszczelnienia VAT

autor: Bartek Godusławski10.10.2018, 07:06; Aktualizacja: 10.10.2018, 10:38
PiS po blisko dwóch latach przyznał rację swoim poprzednikom, którzy w 2013 r. wprowadzali mechanizm reverse charge na część wyrobów stalowych.

PiS po blisko dwóch latach przyznał rację swoim poprzednikom, którzy w 2013 r. wprowadzali mechanizm reverse charge na część wyrobów stalowych.źródło: DGP

Wprowadzenie odwróconego VAT na niektóre wyroby stalowe ochroniło budżet przed stratą ponad pół miliarda złotych – uznało Ministerstwo Finansów tuż po wyborach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • kasia(2018-10-10 10:52) Zgłoś naruszenie 147

    Niedługo PIS=PO?.Bez komentarza.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bert(2018-10-10 19:58) Zgłoś naruszenie 105

    taaak, taaak...a świstak imieniem axel siedzi w redakcji DGP i zawija w te sreberka

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy-język nienawiści(2018-10-11 10:04) Zgłoś naruszenie 75

    .........Nigdy nie przyznam racji POlitycznym złodziejom z PO . Oni wszyscy POwinni wisieć lub pracować dozywotnio w kamieniołomach!........Tusk ogłosił :"Policji i Wojsku co dotyczyło takze bylych SBków i byłym partyjnych, nie mozna zabierać prawa do wczesniejszego wieku emerytalnego w trakcie gry-tak się nie godzi !" --ale robotników zatrudnionych od 15 roku życia także w szkodliwych i nieb warunkach pracy gazy wybuch i truj ,rtęć ,nieb i wysok napiecia ,cisnienia ,temp, promieniowanie izotopowe, hałas bardzo wysoki itp....chciał zmusić do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i dni pracy w soboty i swieta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie jak to za komuny bywało wolnych..kradnąc Im Ustawą POmostową wczesniejszy wiek emerytalny . -a wszystko to w sytuacji „każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości czyli zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy ( bez renty ani emerytury). „...Gdybym miał absolutna władze tak by się z tymi nierobami z PO nimi stało.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Maxx(2018-10-11 11:02) Zgłoś naruszenie 52

    No to gdzie są te miliardy złotych z Vatu które PO kradło przez 8 lat rządów !!?? No gdzie one są panie Rostowski przecież pan powiedział Polakom że , tych pieniędzy PO prostu nie ma !!??

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-10-11 22:35) Zgłoś naruszenie 00

    Zarządcy VAT-u biorą sobie cash w dowolnej ilości . I w dowolnych terminach . A także we wszystkich krajach , w których ten szwindel został sprowadzony ... Oczywiście w jednych mniej , a w innych więcej ... To tak , jak macherzy od komputera w tzw. totka ... - ustalają sobie okresy kumulacji - i imprezy p.t. "rozbicie banku" ..... I gitara ... Jak mówią ...

    Odpowiedz
  • ja(2018-10-12 08:32) Zgłoś naruszenie 24

    A kiedy PO uszczelniało vat? I konkretnie jak (jakie akty prawne przyjęto podczas 8 lat rządów Po)? Ile z tego uzyskano? Na co wydano to, co zaoszczędzono dzięki uszczelnieniu?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Heniek(2018-10-12 12:06) Zgłoś naruszenie 22

    PiS, to KŁAMSTWA i PROPAGANDA, razem z Krzywoustym, to wrzeszczący NIEUDACZNICY.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lolek32(2018-10-16 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    dobrze, że doszło do zniszcenia mafii vat, już nie tracimy ponad 250mld

    Odpowiedz