Podatek od nieruchomości 2018. O ile wzrosną opłaty?

autor: Maciej Suchorabski30.09.2017, 09:00; Aktualizacja: 30.09.2017, 11:02
podatek, księgowość, finanse

Ostatecznie o wysokości podatków i opłat lokalnych w danym roku decyduje gminaźródło: ShutterStock

Jesteś właścicielem mieszkania, działki czy garażu? Twoim obowiązkiem jest zapłata podatku od nieruchomości. Dowiedz się, o ile wzrosną stawki maksymalne w 2018 r.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • ja pitole (2017-09-30 09:58) Zgłoś naruszenie 394

    koożwa ciągle wszystko w górę , rzygać sie chce

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • bogu(2017-09-30 11:27) Zgłoś naruszenie 344

    Tradycyjnie z roku na rok rosną opłaty , rosną ceny i nawet minimalnie wynagridzenia a emerytury praktycznie stoją w miejscu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • burak(2017-09-30 11:41) Zgłoś naruszenie 333

    !,9 % a kur..a lokaty w Bankach )0,5 % tak politycy jeszcze Belka tak nas rucha Morawiecki

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sara(2017-10-01 14:39) Zgłoś naruszenie 142

    Jak ktoś dużo pracuje, a do tego jeszcze oszczędza i sam dba o swoją rodzinę, to kara go nie minie. Płacz i płać. Albo ucz się od mądrzejszych, którzy na facebooku w rubryce "miejsce pracy", wpisują: szlachta nie pracuje.

    Odpowiedz
  • Mateusz(2017-10-02 22:00) Zgłoś naruszenie 131

    I dalej będzie obowiązywał zapis, że za garaż stojący obok budynku budynku podatek jest 20 razy z metra wyższy niż wtedy gdy jest w bryle budynku. A śmieją się z urzędników unijnych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tadek(2017-10-02 11:09) Zgłoś naruszenie 100

    Rosnące podatki podnoszą inflacje a rosnąca inflacja to zachęta do kolejnego podnoszenia podatków i tak bez końca.Rosną dochody budżetowe ale dla administracji to zawsze za mało,gdy pracownik sektora prywatnego dostanie skromną podwyżkę to po roku można ją nazwać dodatkiem drożyżnianym.

    Odpowiedz
  • franek(2017-10-01 18:51) Zgłoś naruszenie 77

    a gdzie jest podatek od "kaczek" takie przeoczenie tzw. rządu

    Odpowiedz
  • ABE.ana(2018-06-14 17:36) Zgłoś naruszenie 20

    Szkoda, że nikt nie pisze o tym jakie obowiązki ma gmina wobec ludzi, którzy płacą na jej utrzymanie. a może wreszcie przyznać, że płacenie podatku za posiadanie własnoręcznie zbudowanego domu (lub za zarobioną kasę) oraz własnego gruntu jest najwyklejszą kradzieżą. OK, mogę zgodzić się, że to idzie na drogi, szkoły etc. To niech gmina przedstawi koszty i niech ludzie decydują co i za ile.

    Odpowiedz
  • Wanda Bor(2018-02-01 12:20) Zgłoś naruszenie 11

    A co z podatkiem od wielkosci obiektu i jego przeznaczenia ? O tym nie ma ani slowa !!

    Odpowiedz