KAS: Duszpasterze zatroszczą się o… urzędników

autor: Katarzyna Witwicka02.06.2017, 07:00; Aktualizacja: 02.06.2017, 07:41
ksiądz, kościół

W jaki sposób działania duszpasterzy miałyby wspierać urzędników Krajowej Administracji Skarbowej?źródło: ShutterStock

Policjanci, wojskowi czy pracownicy Straży Granicznej są z mocy ustawy objęci opieką duszpasterską. Ustawodawca podobną opieką otoczył także urzędników Krajowej Administracji Skarbowej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (22)

  • pracownik KAS(2017-06-02 08:09) Zgłoś naruszenie 889

    członkowie organizacji chroniącej pedofilów mają mnie uczyć etyki? Hahahahahahahhahaha :D

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ecg(2017-06-02 09:52) Zgłoś naruszenie 675

    celnikom obcinają pensje..wiadomo zeby zatrudnic duśpasterzy

    Odpowiedz
  • hofos(2017-06-02 10:40) Zgłoś naruszenie 623

    A Słowo Boże będzie za Bóg zapłać czy za brudną mamonę?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • dek(2017-06-02 09:27) Zgłoś naruszenie 583

    Kapelani dostali nowe warunki pracy? Utrzymano im generalskie pensje po kulka (bliżej górnego "kilka") tysięcy złotych. dostęp do samochodów służbowych z kierowcą itd?

    Odpowiedz
  • zenek(2017-06-02 08:50) Zgłoś naruszenie 487

    Cześć wszystkim jestem Zenon po pracy często lubię chodzić w sukienkach, chcę być tym kapelanem, kiedy będzie jakaś rekrutacja??

    Odpowiedz
  • Przecież ....(2017-06-02 14:35) Zgłoś naruszenie 402

    .... Prima Aprilis był już dwa miesiące temu. Żenada.

    Odpowiedz
  • mamon(2017-06-02 17:06) Zgłoś naruszenie 371

    O tak, tak zatroszczą się ... o ich pieniądze w tym się wyspecjalizowali przez 2000 lat.

    Odpowiedz
  • Olek (2017-06-02 17:56) Zgłoś naruszenie 362

    Ksiądz w każdym Urzędzie Skarbowym - nowa metoda na walkę o zwiększenie wpływu z VAT.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • brdm(2017-06-02 17:49) Zgłoś naruszenie 361

    paranoja

    Odpowiedz
  • D(2017-06-03 00:47) Zgłoś naruszenie 310

    Księża ,szybko poprawią ściągalność pieniędzy. Mają wprawę :)

    Odpowiedz
  • wicewikary(2017-06-02 21:32) Zgłoś naruszenie 271

    Może zacząć od duszpasterstwa dla księży?

    Odpowiedz
  • wmf(2017-06-03 08:45) Zgłoś naruszenie 261

    PIS tradycyjnie załatwi się sam, bo coraz więcej głupot robi. Podstawowym problemem tej partii są ludzie obsadzani na najwyższych stołkach nie mający pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek. Co gorsza oni nie mają też talentu do zarządzania i nie potrafią zrozumieć, że o potrzebach ludzie decydują sami ludzie a nie napuszone centralne urzędasy.

    Odpowiedz
  • apostata(2017-06-02 16:44) Zgłoś naruszenie 232

    pomijając całą żenadę i tego że jakiś tam kapłanów zatrudniają w skarbówce ale czy to nie ciekawe, że pracownicy kościoła powszechnego czyli kosmopolitycznego uczą i współorganizują imprezy patriotyczne czyli nie mające nic wspólnego z kosmopolitycznością

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • nina(2017-06-02 16:52) Zgłoś naruszenie 212

    będą ich nawracać żeby nie szkodzili ludziom i interpretowali właściwie przepisy ; jak ktoś jest nieuczciwy to nigdy nie przestanie oszukiwać a skarb państwa zaciera ręce że może kogoś znów się zlicytuje na podstawie fałszywych dokumentów mówię tu o rzekomej zaległości podatku

    Odpowiedz
  • ANTYKLER(2017-06-04 16:09) Zgłoś naruszenie 130

    CZAS ZMIENIĆ NAZWE NASZEGO KRAJU NA RZECZPOSPOLITA KOŚCIELNA!!ALBO KATOLAND!!MASAKRA, XXI WIEK, U NAS XIX!!

    Odpowiedz
  • Były_funk(2017-06-08 22:16) Zgłoś naruszenie 10

    A kapelani dalej będą w mundurach? Bo ze mnie zdarto mundur po 26 latach służby i zrobiono ze mnie cywila.

    Odpowiedz