statystyki

Ulga internetowa także dla bywalców kawiarenek

autor: Renata Żaczek22.12.2014, 19:00; Aktualizacja: 29.12.2014, 14:19
Do niedawna jedynym uznawanym przez skarbówkę była faktura. Teraz – wraz z rozwojem sieci elektronicznych – poszerzono krąg dokumentów potwierdzających zapłatę.

Do niedawna jedynym uznawanym przez skarbówkę była faktura. Teraz – wraz z rozwojem sieci elektronicznych – poszerzono krąg dokumentów potwierdzających zapłatę.źródło: ShutterStock

Czy mogę odliczyć wydatki na internet, z którego korzystam w kawiarence internetowej. Jakie dokumenty potwierdzają prawo do ulgi – pyta pani Weronika.

Tak. Mamy prawo rozliczać wydatki związane z użytkowaniem internetu niezależnie od miejsca, w którym z niego korzystamy i niezależnie od formy dostępu do sieci. Ulga – oprócz użytkowania internetu w miejscu zamieszkania – przysługuje także korzystającym z niego za pośrednictwem telefonów komórkowych lub przenośnych modemów w laptopach. Również bywalcy kafejek internetowych odliczą pozostawione tam pieniądze. Trzeba tylko wykazać się dokumentem potwierdzającym korzystanie z internetu.


Pozostało 67% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane