statystyki

Ulga internetowa także dla bywalców kawiarenek

autor: Renata Żaczek22.12.2014, 19:00; Aktualizacja: 29.12.2014, 14:19
Do niedawna jedynym uznawanym przez skarbówkę była faktura. Teraz – wraz z rozwojem sieci elektronicznych – poszerzono krąg dokumentów potwierdzających zapłatę.

Do niedawna jedynym uznawanym przez skarbówkę była faktura. Teraz – wraz z rozwojem sieci elektronicznych – poszerzono krąg dokumentów potwierdzających zapłatę.źródło: ShutterStock

Czy mogę odliczyć wydatki na internet, z którego korzystam w kawiarence internetowej. Jakie dokumenty potwierdzają prawo do ulgi – pyta pani Weronika.

Tak. Mamy prawo rozliczać wydatki związane z użytkowaniem internetu niezależnie od miejsca, w którym z niego korzystamy i niezależnie od formy dostępu do sieci. Ulga – oprócz użytkowania internetu w miejscu zamieszkania – przysługuje także korzystającym z niego za pośrednictwem telefonów komórkowych lub przenośnych modemów w laptopach. Również bywalcy kafejek internetowych odliczą pozostawione tam pieniądze. Trzeba tylko wykazać się dokumentem potwierdzającym korzystanie z internetu.


Pozostało jeszcze 67% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane