Zwiększony limit umożliwi powrót na księgę podatkową

autor: Agnieszka Pokojska11.08.2008, 03:00; Aktualizacja: 11.08.2008, 12:08

Z 800 tys. do 1,2 mln euro zwiększy się limit zobowiązujący do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Prawowity(2008-08-11 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    Dobra dobra zmiana...małe przedsiębiorstwa będa mogły zmniejszyć koszt prowadzenia ksiag rachunkowych i przejsc na łatwiejsza, nie wymagającą biur rachunkowych, księga przychodow i rozchodow...

    Odpowiedz
  • a(2008-08-12 18:33) Zgłoś naruszenie 00

    ...starym prykom nie chce sie juz nic czytac, potrafia tylko wklepywac dokumenty... wiem cos o tym pracuje w US

    Odpowiedz
  • Do Prawowity(2008-08-11 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    Koszta pewnie się nieco zmniejszą ale wiedza o stanie swoich interesów spadnie drastycznie.

    Odpowiedz
  • do zuzi(2008-08-11 22:12) Zgłoś naruszenie 00

    Prowadzę biuro rachunkowe od 2001 roku i opinia, że nie martwię się o interesy moich klientów jest bardzo krzywdząca. Zawsze stawiam dobro moich klientów na pierwszym miejscu. A to, że werbują do nas kolejnych podatników świadczy o zaufaniu i zadowoleniu tych z którymi już współpracuję.

    Odpowiedz
  • do zuzi(2008-08-11 21:22) Zgłoś naruszenie 00

    dlatego trzeba szukać kancelarii podatkowych, w których szefują doświadczeni doradcy z kilkunastoletnim stażem obsługujący wszystkie kontrole a ich usługi wcale nie są wiele droższe niż zwykłego biura; znam takich gości :)

    Odpowiedz
  • zuzia(2008-08-11 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    do nr 4...biuro rachunkowe wklepie dokumenty do systemu,wydrukuje pity i Vaty i weźmie kasę za usługę,nie martwiąc się o stan interesów klienta...pracownicy biur rachunkowych nie znają się na interesach swoich klientów,nie są w stanie w niczym konkretnym doradzić

    Odpowiedz
  • Do PC(2008-08-11 12:54) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to na niewiele? Właśnie dlatego, że kurs jest taki niski trzeba było podjąć taką decyzję. Limit w złotych wzrośnie do najwyższego poziomu w historii (3,9 mln zł) - gdyby nie podjęto tej decyzji - w przyszłym roku obowiązywałby limit: 800.000 x ok. 3,24 = ok. 2,5 mln. (w tym roku wynosi on nieco ponad 3 miliony)

    Odpowiedz
  • PC(2008-08-11 12:03) Zgłoś naruszenie 00

    przy tak niskim kursie EUR ten manewr na niewiele się zda - jak zwykle obudzili się z ręką w nocniku

    Odpowiedz