Fiskus wyjaśni ulgę na inwestycje

autor: Agnieszka Pokojska25.09.2019, 17:00
Zdaniem MF, wyjaśnienia wymaga szczególnie sytuacja, gdy podatnik łączy nową inwestycję z już istniejącą i trzeba ustalić dochód z każdej z nich. MF chce opracować wytyczne w tym zakresie.

Zdaniem MF, wyjaśnienia wymaga szczególnie sytuacja, gdy podatnik łączy nową inwestycję z już istniejącą i trzeba ustalić dochód z każdej z nich. MF chce opracować wytyczne w tym zakresie.źródło: ShutterStock

Minister finansów planuje wydać interpretację ogólną dla firm działających w strefie ekonomicznej na podstawie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji (Dz.U. z 2018 r. poz. 1162 ze zm.).

Wcześniej jednak chce przeprowadzić konsultacje. Opinie i wskazówki można przesyłać do 30 września na adres: konsultacje.WNI.dd@mf.gov.pl.


Pozostało jeszcze 78% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • emfik(2019-09-26 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ja też bardzo proszę o pomoc. 9 miesięcy nie wiadomo co jest wartością samochodu przy limitowaniu wydatków z tytułu leasingu. Gdzie są zapowiadane w styczniu objaśnienia nt. opodatkowania samochodów osobowych?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane