statystyki

Fiskus wyjaśni ulgę na inwestycje

autor: Agnieszka Pokojska25.09.2019, 17:00
Zdaniem MF, wyjaśnienia wymaga szczególnie sytuacja, gdy podatnik łączy nową inwestycję z już istniejącą i trzeba ustalić dochód z każdej z nich. MF chce opracować wytyczne w tym zakresie.

Zdaniem MF, wyjaśnienia wymaga szczególnie sytuacja, gdy podatnik łączy nową inwestycję z już istniejącą i trzeba ustalić dochód z każdej z nich. MF chce opracować wytyczne w tym zakresie.źródło: ShutterStock

Minister finansów planuje wydać interpretację ogólną dla firm działających w strefie ekonomicznej na podstawie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji (Dz.U. z 2018 r. poz. 1162 ze zm.).

Wcześniej jednak chce przeprowadzić konsultacje. Opinie i wskazówki można przesyłać do 30 września na adres: konsultacje.WNI.dd@mf.gov.pl.


Pozostało 78% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • emfik(2019-09-26 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Ja też bardzo proszę o pomoc. 9 miesięcy nie wiadomo co jest wartością samochodu przy limitowaniu wydatków z tytułu leasingu. Gdzie są zapowiadane w styczniu objaśnienia nt. opodatkowania samochodów osobowych?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane