Kukiz'15 złożył wniosek o komisję śledczą ds. VAT

15.09.2017, 09:15; Aktualizacja: 15.09.2017, 11:08
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powiedział w środę w TVP Info, że jeżeli wszystkie formalności ws. projektu uchwały zostaną dopełnione, a większość sejmowa będzie zainteresowana projektem, to on nie będzie "powstrzymywał" projektu, ani nie będzie zwlekał i przedstawi Sejmowi projekt uchwały

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński powiedział w środę w TVP Info, że jeżeli wszystkie formalności ws. projektu uchwały zostaną dopełnione, a większość sejmowa będzie zainteresowana projektem, to on nie będzie "powstrzymywał" projektu, ani nie będzie zwlekał i przedstawi Sejmowi projekt uchwałyźródło: ShutterStock

Kukiz'15 złożył do marszałka Sejmu projekt uchwały ws. powołania komisji śledczej ds. VAT - poinformował w piątek Marek Jakubiak (Kukiz'15). Pod wnioskiem - jak dodał - podpisali się posłowie: Kukiz' 15 i PiS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • skok (2017-09-15 11:30) Zgłoś naruszenie 10

  a SKOK wybrzeże odpływa i nikt nie chce komsji z obozu rządzącego

  Odpowiedz
 • janina Zbirko(2017-09-15 17:30) Zgłoś naruszenie 00

  A kto ponownie wyłudza podatek od emerytów? Dlaczego emerytury są opodatkowane? Przecież te pieniądze juz raz opadtkowano w chwili pobrania pensji, z której część przekazano na składki emerytalne. Zgadzam się ze składkami na ubezpiecznie zdrowotne potrącane z emerytury, ale podatek od pieniędzy już wcześniej opodatkowanych?

  Odpowiedz
 • sędzia(2017-09-16 09:31) Zgłoś naruszenie 10

  Dlaczego nie przyjrzeć się głosowaniu 400 posłów którzy parę lat temu przegłosowali niekaranie za niepłacenie podatków. W liczbie głosujących było 138 poslów PiS, w tym pani premier. Brak sankcji za niepłacenie podatków otwiera furtkę do nadużyć.. Interesujące jest dlaczego opozycyjni wobec rządu poslowie PiS tak bardzo poszli na rękę ekipie rządzącej. Porozumienie ponad podziałami? A teraz tylko peowcy winni?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane