"W urzędach skarbowych ma być prościej, szybciej i bez zbędnych formalności"

29.06.2009, 03:00; Aktualizacja: 29.06.2009, 08:52

Trzy pytania do... ANDRZEJA PARAFIANOWICZA, wiceministra finansów - Dziś finał VII edycji konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Z roku na rok coraz więcej urzędów otrzymuje ten tytuł. Czy takie przedsięwzięcia mobilizują urzędy do zmian?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • do 6.(2009-07-04 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    "Polak" nie "polak", nie wie a nie - "niewie". Sam jesteś opryskliwy.

    Odpowiedz
  • polak(2009-06-29 15:05) Zgłoś naruszenie 00

    Ten Pan niewie co mówi -urzędasy to opryskliwe gady ,np. łódzka kioskarka.
    w/g władzy to zawsze wszystko w porządku.

    Odpowiedz
  • filologini(2009-06-29 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    No, to teraz minister zasłużył na nagrodę. Wszystko po to, żeby było weselej.

    Odpowiedz
  • prościej, szybciej? ???(2009-06-29 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    I bez zbędnych formalności???
    BO PĘKNĘ ZE ŚMIECHU...

    Odpowiedz
  • prościej, szybciej i bez zbędnych formalności?(2009-06-29 09:56) Zgłoś naruszenie 00

    Bo pęknę ze śmiechu...

    Odpowiedz
  • wjw(2009-06-29 09:07) Zgłoś naruszenie 00

    Ha, ha, ha. Straszny jajcarz z tego ministra. Obśmiałem się jak norka.

    Odpowiedz
  • dziadek(2009-06-29 07:26) Zgłoś naruszenie 00

    tak samo prościej jak w tzw JEDNYM OKIENKU także okręcie flagowym miłościwie panujących
    wprowadza sie nowe wzory pitów - różniące sie od starych tym ze mają jakiś znaczek w dole formularza dla odróżnienia od starego już nieaktualnego
    zysk - makalaturownia ma co mielić drukarnie (zaufane) mają co drukoiwać, a hasło oszczędzając makulaturę chronisz lasy jest komunistycznym reliktem masowo kiedyś drukowanym na choćby torebkach do cukru

    Odpowiedz