Mobilny internet z ulgą podatkową

autor: Magdalena Majkowska30.06.2010, 03:00; Aktualizacja: 19.08.2010, 13:31

Komisja Przyjazne Państwo likwiduje ograniczenia w stosowaniu ulgi na internet. Chce zniesienia warunku korzystania z sieci w miejscu zamieszkania. Zamiast faktur ulgę potwierdzi każdy dokument z danymi nabywcy i sprzedawcy usług.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (6)

 • tc(2010-08-19 15:10) Zgłoś naruszenie 00

  Moim zdaniem nie jest to nic innego jak próba ugłaskania podatnika po podwyżce VAT-u. Mniej świadomego podatnika dodajmy - bo zmiany w uldze o ile do nich dojdzie to minimalny koszt dla budżetu w porównaniu z przychodem w związku z wyższymi stawkami VAT. Szum medialny i poczucie, że rząd zabrał ale i daje - bezcenne.

  Odpowiedz
 • andy(2010-06-30 17:52) Zgłoś naruszenie 00

  Ja proponuję komisji jedną wersję: ULGA INTERNETOWA DO LIKWIDACJI !!!
  nie będzie równych i równiejszych, a urzędy skarbowe pozbawi się kolejnych "jedynie słusznych" interpretacji do korzystania z ulgi ! i tyle w temacie.

  Odpowiedz
 • Jolka(2010-06-30 14:36) Zgłoś naruszenie 00

  Moim zdaniem nie ma co narzekać, ważne , że coś się dzieje. Każdy z moich pracowników korzysta z bussines everywhere, więc tego typu zmiany to dla mnie duże udogodnienie.

  Odpowiedz
 • Aloj(2010-06-30 14:13) Zgłoś naruszenie 00

  Komisja Przyjazne Państwo- a widział ktoś,żeby ta szanowna komisja wprowadziła cokolwiek w życie.Od roku gdybają i nic i tak będzie dalej.
  Na zamiarach się kończy.Dla naiwnych.

  Odpowiedz
 • mobilny(2010-06-30 12:32) Zgłoś naruszenie 00

  A gdzie w obowiązującym prawie jest zakaz korzystania z ulgi na mobilny internet? Nie można stosować odliczeń jeżeli faktura jest wystawiona na inny adres zamieszkania niż ten, który podajemy w zeznaniu podatkowym. Urzędnicy twierdzą, że można mieć tylko jedno miejsce zamieszkania [tak jak za komuny jedna rodzina mogła mieć jeden samochód :-) ]. To żadne rewolucyjne zmiany. Już teraz powinno być możliwe odliczanie ulgi przy jakimkolwiek potwierdzeniu poniesionych kosztów. To interpretacja Urzędów Podatkowych nakazuje posiadanie dowodów w postaci imiennych faktur. Ta wiadomość, to jakaś kiełbasa wyborcza.

  Odpowiedz
 • A siec 3G HDSPA. Co z tego że mobilna(2010-06-30 11:25) Zgłoś naruszenie 00

  Jak podłączona do nie moblinego PC-ta blaszka. Całego biurka nie targam na plecach więc sie należy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane