Hazard dzieli się z fiskusem

autor: Artur Grabek13.05.2010, 03:00

Bukmacherzy starają się, by Ministerstwo Finansów zmieniło zdanie w sprawie hazardu w internecie. Obiecują, że budżet nieźle zarobi na zakładach wzajemnych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • tomek(2010-05-20 23:40) Zgłoś naruszenie 00

  Dokładnie, tak powinno być. Przecież za te pieniądze można zrobić naprawdę wiele inwestycji w Polsce, naprawić drogi itp. MF powinno rozmawiać z przedstawicielami ze stowarzyszeniem i wynegocjować dobre dla Państwa stawki podatkowe.

  Odpowiedz
 • Nobel(2010-05-20 00:47) Zgłoś naruszenie 00

  Oczywiście, ze powinni zmienić opodatkowanie i dogadać się z bukmacherami. Po co rezygnować z czegoś co co roku przynosi gigantyczne zyski dla Państwa?

  Odpowiedz
 • YOSSARIAN(2010-05-13 06:47) Zgłoś naruszenie 00

  Ministerstwo Finansów dowiodło niejednokrotnie, a dalsze dowodzenie w toku, że najlepiej uczy się na wyrokach z Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Całe szczęście, że nie wydało przepisów respektujących jedynie wyroki boskie. Władza króla pochodzi od Boga - z nadania. A że Bóg nie urządza konkursów na kierownicze stanowiska w Państwie, to mamy takich wodzów, jakich widać, słychać i czuć...Weryfikacja poprawności sprawowania władzy następuje, w fazie wstępnej, po katastrofach lotniczych. W dalszej fazie, narodowe Kasandry wymagają, by zgodnie z naszą tradycją historyczną, obsada królewskich stanowisk następowała w drodze rodowego dziedziczenia . Okrągłych stołów, a tym bardziej stolików hazardowych, jako metody rozdziału profitów, nie przewiduje się. Lud może się wypowiadać na tematy, a król będzie udawać, zgodnie z metodą rządzenia, że ludu słucha. Polityka pozorów i obietnic odwleka gniew poddanych, sprawdziła się doskonale. Również zasada, że generałowie zawsze mają rację obowiązuje nieodwołalnie, bowiem generałom nie wypada przyznać się do błędu. Narodowa galeria paranoi podatkowych i niezniszczalnych figur woskowych zatem trwa.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane