statystyki

Wracają egzaminy na doradców podatkowych. Komisja określiła rygory sanitarne

autor: Łukasz Zalewski28.06.2020, 08:16; Aktualizacja: 29.06.2020, 08:16
Można też zgłaszać się do części pisemnej, zaplanowanej na wrzesień. Mogą do niej przystąpić osoby, którym wyznaczono termin części pisemnej w maju br. (a następnie odwołano ze względu na epidemię), a wyrażą teraz chęć przystąpienia do tej części egzaminu do 3 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu)

Można też zgłaszać się do części pisemnej, zaplanowanej na wrzesień. Mogą do niej przystąpić osoby, którym wyznaczono termin części pisemnej w maju br. (a następnie odwołano ze względu na epidemię), a wyrażą teraz chęć przystąpienia do tej części egzaminu do 3 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu)źródło: ShutterStock

Egzaminy ustne dla kandydatów zostaną wznowione w lipcu, a pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią egzamin pisemny odbędzie się we wrześniu – poinformowała państwowa komisja egzaminacyjna.

Decyzja o przystąpieniu do egzaminów ustnych należy do kandydatów. – Na razie zgłosiło się tylko 12 osób – mówi prof. Jadwiga Glumińska-Pawlic, przewodnicząca Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.

Można też zgłaszać się do części pisemnej, zaplanowanej na wrzesień. Mogą do niej przystąpić osoby, którym wyznaczono termin części pisemnej w maju br. (a następnie odwołano ze względu na epidemię), a wyrażą teraz chęć przystąpienia do tej części egzaminu do 3 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu). Kto miał zdawać część pisemną w maju, a nie chce przystępować do niej we wrześniu, może zgłosić się na kolejny, wyznaczony przez komisję termin.


Pozostało 74% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Wiesia(2020-06-29 21:53) Zgłoś naruszenie 01

    I dobrze, ja bardzo długo szukałam specjalistów. Dopiero mój wspólnik po dobrych opiniach odkrył nasze biuro rachunkowe - ofi detal i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane