Fiskus przestrzega przed fałszywymi mailami ws. kontroli

25.02.2019, 16:55; Aktualizacja: 25.02.2019, 17:23
"Fałszywe maile są wysyłane z różnych adresów i podpisane przez nieistniejącego w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej stanowiska +Inspektora kontroli+, a urzędy skarbowe nigdy nie informują podatników za pośrednictwem poczty elektronicznej o zamiarze wszczęcia kontroli. Prosimy zatem nie reagować na otrzymane wiadomości i nie otwierać załączników, gdyż mogą one zawierać niebezpieczne wirusy" - przestrzega rzeczniczka.

"Fałszywe maile są wysyłane z różnych adresów i podpisane przez nieistniejącego w strukturach Krajowej Administracji Skarbowej stanowiska +Inspektora kontroli+, a urzędy skarbowe nigdy nie informują podatników za pośrednictwem poczty elektronicznej o zamiarze wszczęcia kontroli. Prosimy zatem nie reagować na otrzymane wiadomości i nie otwierać załączników, gdyż mogą one zawierać niebezpieczne wirusy" - przestrzega rzeczniczka.źródło: ShutterStock

 Urzędy skarbowe nigdy nie informują podatników za pośrednictwem poczty elektronicznej o zamiarze wszczęcia kontroli - wskazuje Izba Administracji Skarbowej w Warszawie i przestrzega przed fałszywymi mailami w tej sprawie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane