Skarbówce będzie łatwiej zajrzeć na rachunki bankowe

autor: Mariusz Szulc, Agnieszka Pokojska15.11.2018, 07:00; Aktualizacja: 15.11.2018, 08:02
Przemysław Antas zauważa też, że nowe kompetencje naczelników US będą dotyczyć również informacji o rachunkach osób niebędących stroną kontroli lub postępowania.

Przemysław Antas zauważa też, że nowe kompetencje naczelników US będą dotyczyć również informacji o rachunkach osób niebędących stroną kontroli lub postępowania.źródło: ShutterStock

Banki i inne instytucje finansowe nie odmówią już naczelnikom urzędów skarbowych przekazania informacji o kontach podatników.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze FB:

Reklama

Komentarze (16)

  • babcia(2018-11-16 15:05) Zgłoś naruszenie 40

    Zamykac kata i rozliczac sie gotowkowo bo to pieniadze sa podatnika a nie urzednika skarbowego rzad PiS juz zaczyna za duzo podskakiwac ale i na nich przyjdzie pora szybciej niz mysla

    Odpowiedz
  • surowa(2018-11-16 11:30) Zgłoś naruszenie 50

    Jarosław w akcji dociskać Polaków nogą

    Odpowiedz
  • wojtek(2018-11-16 07:56) Zgłoś naruszenie 40

    to ********* w zyciu nikomu nie pomoge, bede slepy i gluchy chocby zdychali

    Odpowiedz
  • wer(2018-11-15 21:43) Zgłoś naruszenie 190

    Morawiecki ucz się od Czechów, miało być lepiej a Ty zaciskasz kaganiec jeszcze mocniej

    Odpowiedz
  • zawsze jest sposób(2018-11-15 19:11) Zgłoś naruszenie 200

    no coz, trzeba będzie konto za granicą założyć. A resztę kasy w gotówce obracać :D

    Odpowiedz
  • gosc(2018-11-15 13:53) Zgłoś naruszenie 130

    a co na to RODO, ********** niech od mojego konta, moje konto to jest moje bo inaczej w **** dam

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • max(2018-11-15 11:29) Zgłoś naruszenie 341

    z całym szacunkiem ale takich czasów nie pamiętam a troche przeżylam,wszystkie możliwe opodatkowanie,podwyżki za gaz ,prad,paliwo i zywność ,finansowanie nierobstwa ,rozdawanie pieniedzy bez pracy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dziadek wnuka(2018-11-15 10:06) Zgłoś naruszenie 280

    I masz babo placek ! A to żle nam było w zamierzchłych czasach ? Dziesięcinę odbębniłeś, plebanowi kogucika podrzuciłeś ... a że w noc poślubną panu na zagrodzie żonę "popróbować" dałeś ... nic to !! Dziś musisz pół roku zasuwać za darmo, pańszczyznę odrabiać !! A ciekawe jest to, iż ci "mądrale" na urzędach pochodzą z naszych podwórek. Ani to było mądre, ani bystre w obrocie zamiennym, ale kłamać, o kłamać najlepiej potrafili. Amen ... i na tacę proszę dawać.

    Odpowiedz
  • wyborca(2018-11-15 09:57) Zgłoś naruszenie 406

    Mniejszość rządzi większością.Ostatnie wybory pokazały,że tylko ok.16% wyborców poparło PIS.Czy to jest demokracja?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • marta(2018-11-15 08:42) Zgłoś naruszenie 273

    Reżim może wszystko , nawet bezkarnie torturować , zabić.....no i gdzie niby ta cała "konstytucja " ? Prawa człowieka , obywatela ?

    Odpowiedz
  • marta(2018-11-15 08:42) Zgłoś naruszenie 453

    Reżim może wszystko , nawet bezkarnie torturować , zabić.....no i gdzie niby ta cała "konstytucja " ? Prawa człowieka , obywatela ?

    Odpowiedz