statystyki

Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami można dostać przez internet

autor: Agnieszka Pokojska27.06.2018, 07:30; Aktualizacja: 27.06.2018, 07:30
Za pośrednictwem portalu można nie tylko uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami, ale także załatwić inne sprawy z urzędem skarbowym. Przykładowo – zarejestrować kasę fiskalną i wysłać zawiadomienie o niej.

Za pośrednictwem portalu można nie tylko uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami, ale także załatwić inne sprawy z urzędem skarbowym. Przykładowo – zarejestrować kasę fiskalną i wysłać zawiadomienie o niej.źródło: ShutterStock

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Ministerstwem Finansów uruchomiło nową internetową usługę.

W ten sposób można uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami bądź stwierdzające stan zaległości bez konieczności wizyty w urzędzie i odbierania dokumentu w wersji papierowej.

Zaświadczenie może dotyczyć stanu nie tylko własnych zaległości (ich braku), ale także zaległości małżonka oraz kontrahenta.


Pozostało jeszcze 85% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane