statystyki

Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami można dostać przez internet

autor: Agnieszka Pokojska27.06.2018, 07:30; Aktualizacja: 27.06.2018, 07:30
Za pośrednictwem portalu można nie tylko uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami, ale także załatwić inne sprawy z urzędem skarbowym. Przykładowo – zarejestrować kasę fiskalną i wysłać zawiadomienie o niej.

Za pośrednictwem portalu można nie tylko uzyskać zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami, ale także załatwić inne sprawy z urzędem skarbowym. Przykładowo – zarejestrować kasę fiskalną i wysłać zawiadomienie o niej.źródło: ShutterStock

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Ministerstwem Finansów uruchomiło nową internetową usługę.

W ten sposób można uzyskać zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami bądź stwierdzające stan zaległości bez konieczności wizyty w urzędzie i odbierania dokumentu w wersji papierowej.

Zaświadczenie może dotyczyć stanu nie tylko własnych zaległości (ich braku), ale także zaległości małżonka oraz kontrahenta.


Pozostało 85% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane