Kopacz: Powstanie nowa Ordynacja podatkowa. Mamy już do niej kierunkowe założenia

17.03.2015, 14:26; Aktualizacja: 17.03.2015, 16:51

Kierunkowe założenia do nowej Ordynacji podatkowej przygotowała Komisja Kodyfikacyjna Ogólnego Prawa Podatkowego.

Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • sceptyk(2015-03-18 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    w którym roku pani premier ta nowa ordynacja ? po wyborach o temacie zapomnicie , mieliscie 8 lat .

    Odpowiedz
  • WAMOWIEC(2015-03-18 07:22) Zgłoś naruszenie 00

    Może zajęła by się obecnym systemem. Interpretowanie przez Ministerstwo Finansów przepisów podatkowych to farsa. Przykład: świadczenie mieszkaniowe z WAM w latach 2010 i 2011. Kilkadziesiąt wyroków korzystnych dla żołnierzy (w tym wyroki NSA), a minister ma to gdzieś i oczywisty przepis art. 21 ust. 1 pkt 47c updof nadal interpretuje na niekorzyść obywateli. Czy pani premier może to wyjaśnić?

    Odpowiedz
  • gość(2015-03-17 21:42) Zgłoś naruszenie 00

    Srali muchy będzie wiosna .

    Odpowiedz
  • kiełbasa wyborcza peło??a co zrobili przez 8 lat??(2015-03-17 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    okradli przedemerytów tuż przed emeryturą z należnych świadczeń,tworząc tylko ustawy zaporowe dla ludzi długopracujących aby utrzymywali się ze śmietników.Precz z obietnicami bez pokrycia.wnioski obywatelskie nie rozpatrywane przez lata.Wolę głosować na pisiorków i dudę...

    Odpowiedz
  • mam nadzieję(2015-03-17 17:47) Zgłoś naruszenie 00

    że Kopacz odpowie więzieniem za to co robi i robiła.

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2015-03-17 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    Kobieto PO 8 latach ? , a kunia masz ?

    Babciu Kopacz , jako senior domagam się viagry ,1 tabletkę dziennie.

    Odpowiedz
  • Obywatel(2015-03-17 17:26) Zgłoś naruszenie 00

    Płacę podatki i niestey nic w zamian

    Odpowiedz
  • nienawidzę cię polsko(2015-03-17 17:09) Zgłoś naruszenie 00

    nienawidzę cię polsko za te moją jałmużnę a nie wynagrodzenie

    Odpowiedz
  • Gussie(2015-03-17 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Wszyscy Polacy powinni wierzyc w to co mowi NASZA Ewa 1MERT-Kopacz.

    Odpowiedz
  • TELEWIZJA REPUBLIKA bez cenzury - WAZNE(2015-03-17 15:38) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba glupiec uwierzy tej POszewickiej oszustce!
    Nie pomoze Ruska buda
    I tak wygra Andrzej Dud !
    Polacy maja dosyc POlszewickich przestepow,byl czas na sluzenie Polakom,a nie swoim mocodawcom z Berlina,Moskwy,Bruselii WSI !

    Odpowiedz
  • polskidziad(2015-03-17 15:29) Zgłoś naruszenie 00

    ...a ile ja będę płacił na Izrael ? proszą Pani Premier ?...

    Odpowiedz