Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak odliczyć leki w PIT 2014

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Z ulgi na leki mogą skorzystać osoby niepełnosprawne, posiadające orzeczenie o zakwalifikowaniu do jednego z trzech stopni niepełnosprawności, lub dezyzję o przyznaniu rentyz tytułu całkowitej lub częściowej niezdlolności do pracy, rentę szkoleniową, rentę socjalną lub orzeczenie o rodzaju i stopniu nieełnosprawności osoby, któran ie ukończyła 16 lat. Z ulgi skorzystaćm oże taże małżonek, dzieci, rodzice, rodzice małżonka, rodzeństwo, ojczmy, macocha, zięciowie i synowe, jeżeli ich dochoty nie przekraczają określonej w przepisach kwoty.
Z ulgi na leki mogą skorzystać osoby niepełnosprawne, posiadające orzeczenie o zakwalifikowaniu do jednego z trzech stopni niepełnosprawności, lub dezyzję o przyznaniu rentyz tytułu całkowitej lub częściowej niezdlolności do pracy, rentę szkoleniową, rentę socjalną lub orzeczenie o rodzaju i stopniu nieełnosprawności osoby, któran ie ukończyła 16 lat. Z ulgi skorzystaćm oże taże małżonek, dzieci, rodzice, rodzice małżonka, rodzeństwo, ojczmy, macocha, zięciowie i synowe, jeżeli ich dochoty nie przekraczają określonej w przepisach kwoty. / ShutterStock
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej