Biura doniosą na podatników

autor: Agnieszka Pokojska27.11.2008, 07:58; Aktualizacja: 27.11.2008, 11:00

Zmiana prawa - Biura rachunkowe będą musiały przekazywać informacje o nieujawnionych dochodach swoich klientów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • GHRT(2008-11-27 20:26) Zgłoś naruszenie 00

    Zaraz, zaraz... Nieujawnionych? Czy mogących służyć finansowaniu terroryzmu? Przecież to są dwie zupełnie różne sprawy.

    do 5: czyli większość (lub lwią część) Polaków usunąć? Nawet Hitler nie mordował swoich w takich ilościach.

    Odpowiedz
  • Oto nieudokumentowane zrodla dochodu !! (Kasia)(2008-11-27 17:52) Zgłoś naruszenie 00

    Komorowski,Tusk (za nielegalny handel narkotykami,bronia),Kwasniewski i jego zona,oszustka.Oleksy,Urban, i cala rzadzoca cholota antypolska zagniezdzona przez oszustow,zlodziei,zbrodniarzy,sprzedawcz ykow w Platformie Obludnikow,Lewicy(SLD,LiD,Demokraci),i dziwka zdradzajaca o nazwie PSL,ktora oszukuje,kradnie i meczy Narod.

    Odpowiedz
  • oszukana przez PO(2008-11-27 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    nie rozumiem dlaczego Rydzyk jest odoowiedzialny za nieudaczny rzad, czy to zescie sie zawiedli na Tusku ijego ekipie musicie na kims odreagowac? to wy oddaliscie na nich swoje glosy to cierpcie, i blagAm nie szukajcie PZPR, komuny,SLD,PIS,PSL, to wszystkiemu jest winne PO!!! nawet J.Owsiak nazwal ich "bezczelna ekipa polityczna,jze nawet za komuny nie bylo tak jawnie bezczelniejak teraz,a Min, zdrowia jest zle zarzadzane "...

    Odpowiedz
  • POtoDNO!!!(2008-11-27 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    No to POpaprańcy będą mieli problem,bo ukręcili bat na samych siebie,haha!

    Odpowiedz
  • mt(2008-11-27 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    Do 10. Popieram w 100%. Wszelacy naganiacze na przyszłe wybory się odzywają. Już na forach tego pełno a w tv debaty i dyskusje polityków.

    Odpowiedz
  • propaganda(2008-11-27 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    co ma piernik do wiatraka...tylko nieudacznicy zasłaniają się tematami zastępczymi. Dajcie spokój Rydzykowi, zrobiło się to nudne, ciągłe wracanie do sprawy gdy jest już dawno nieaktualna. Przecież temat jest zupełnie inny..."ułatwianie" życia tym co utrzymują państwo a w tym rządzących. Dawniej komuna miała aborcję na tapecie gdy nie miała czym zająć narodu a tu podobnie: jak nie Rydzyk to zapłodnienie...albo laptop Ziobry itp. OOO!!! mają tego więcej niż komuna:))))

    Odpowiedz
  • R.P.(2008-11-27 11:00) Zgłoś naruszenie 00

    PZPR wraca ,zdominować ,zastraszać.

    Odpowiedz
  • LAW(2008-11-27 10:19) Zgłoś naruszenie 00

    Do KASI ten Twój Rydzyk może prawnie jest w porządku ale etycznie do niczego przez takich jak on kościół traci autorytet moralny chociażby przez te pieniądze zbierane od naiwnych biednych emerytów.

    Odpowiedz
  • zabawne co nie co(2008-11-27 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    ********* przepis - podcinają gałąź na której siedzą

    Odpowiedz
  • DP(2008-11-27 10:09) Zgłoś naruszenie 00

    albo pójdą do doradców podatkowych, którzy mają obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej.

    Odpowiedz
  • PIT(2008-11-27 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    No to koniec biur rachunkowych - przedsiębiorcy będą zatrudniać własnych księgowych. Czy ci rządzący nie mogą sobie uswiadomić że na każdą wymyśloną głupią restrykcje znajdzie się jakieś antydotum. Po co takie rzeczy? Czy Wy rządzący naprawdę nie macie co robić tylko utrudniać życie ludziom i wymyslać jakieś głupie nieprzemyslane przepisy?

    Odpowiedz
  • Solo(2008-11-27 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    Do 1: Donoś dalej. Czemu skończyłeś w połowie? Czy Ojciec Dyrektor już dalej nie dyktował? Zapomniałeś o PiS, który do tej pory nie rozliczył jak RUCH przejął i swoich kolesiów na "przezimowanie" tam powtykał. Jak PiS sowje siedziby w Warszawie sprzedawał. Jak posłowie PiS nawet na głupie 300zł się połaszczyli, za obrady na których nie byli. Zapomniałeś o cegiełkach na Stocznię Gdanską zbieranych przez Radyjo. Zapomniałeś o aferach w Lux Veritatis.
    Zauważ, że nie bronie nikogo z tych co wymieniłeś. Nie rozumiem czemu przemilczałeś połowę.
    Wg mnie rozgonić to towarzystwo w całości. Zatracić jak Sodomę i Gomorę. Nie wierzę aby znalazło się tam 50 sprawiedliwych.

    Odpowiedz