Przedsiębiorstwa handlowo-usługowe, stojące przed zakupem oprogramowania, swoją uwagę powinny skierować w stronę wrocławskiej firmy RESET2. Programy R2księga i R2fk gwarantują pełne wsparcie dla prowadzonej działalności i mogą zostać dopasowane do specyfiki oraz wymagań konkretnego przedsiębiorstwa.

RESET2: Program R2fk - widok ogólny / Media

R2księga i R2fk: Pewne i stabilne programy księgowe
Do podstawowych atutów, które przemawiają za wykorzystaniem programów księgowych RESET2 należą m.in.: oszczędność czasu, mniejsze ryzyko pomyłki w rozliczeniach z US, szybkie i mniej uciążliwe wypełnianie deklaracji podatkowych PIT i VAT, zgodność z aktualnymi przepisami oraz właściwe zarządzenie firmą poprzez generowanie szerokiego wachlarza zestawień.

RESET2: Program R2księga - widok ogólny / Media
R2fk: Rozliczanie transakcji zagranicznej / Media

R2księga i R2fk: Moduły usprawniające pracę
Księgowy może zdecydować czy chce pracować na wersji podstawowej, czy też na wersji rozbudowanej o dodatkowe moduły. A tych może być wiele. Począwszy od automatycznego wysyłania deklaracji podatkowych, przez wsparcie dla transakcji zagranicznych, po pełną obsługę środków trwałych oraz automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych. Ważne jest, że RESET2 nie blokuje możliwość zakupu zaawansowanych modułów w podstawowych wersjach oferowanego oprogramowania. Można dokupić je w każdym momencie.

R2fk: Pomoc kontekstowa dla wybranej funkcji w programie / Media

R2księga i R2fk: Intuicyjność i prostota
Intuicyjność i prostota obsługi R2księgi i R2fk przekłada się na komfort pracy zatrudnionych osób. Nowoczesny i przejrzysty interfejs pozwala na łatwą obsługę. Przynosi także korzyść w postaci zwiększonej efektywności. Dane mogą być wprowadzane do programu nawet przez osoby bez znajomości zagadnień księgowych. Dekrety księgowe generowane są automatycznie na podstawie utworzonych wcześniej wzorców. Pozwala to na optymalizację struktur zatrudnienia w firmie. Ponadto, programy RESET2 oferują pomoc kontekstową do każdej funkcji czy modułu z osobna, w związku z czym nie trzeba wertować podręcznika użytkownika na etapie poznawania oprogramowania.

R2fk: Generowanie deklaracji VAT-7 / Media

R2księga i R2fk: Kompleksowa obsługa
Ogromnie przydatna jest możliwość kompleksowego rozliczania właścicieli, ujmująca dochody z wielu firm, uwzględniająca remanenty i zmiany udziałów w trakcie miesiąca. Dopełnieniem kompleksowej obsługi są formularze zgłoszeniowe NIP i VAT, deklaracje VAT i PIT oraz druki dodatkowych oświadczeń, zaświadczeń czy zawiadomień składanych do US. Systemy RESET2 zapewniają także możliwość automatycznego przesyłania wszystkich wydruków pocztą elektroniczną.

Gdy firma prowadząca w programie R2księga księgę przychodów i rozchodów przejdzie na pełną księgowość, wystarczy zmiana programu na R2fk i od razu można rozpoczynać księgowanie, bazując na dotychczasowych przyzwyczajeniach użytkownika oraz zaimportowanych bibliotekach kontrahentów i zdarzeń gospodarczych. Dokumenty wprowadzane są w taki sam sposób, jak w księdze przychodów, a dekrety księgowe tworzą się automatycznie na podstawie dostarczanych przez program wzorców.

R2fk: Generowanie deklaracji VAT-7 / Media
R2fk: Wybór formy prowadzonej księgowości / Media

R2księga i R2fk: Biura rachunkowe
R2księga i R2fk zawierają wiele mechanizmów stworzonych specjalnie z myślą o biurach rachunkowych. Najważniejszym z nich jest możliwość rozliczania w jednym programie podmiotów prowadzących różne rodzaje księgowości: ryczałtową ewidencję przychodów, księgę przychodów i rozchodów oraz pełną księgowość. I to wszystko przy zachowaniu bardzo podobnego interfejsu oraz przyzwyczajeń użytkownika. Bardzo przydatne są również informację o podatkach PIT/VAT oraz składkach ZUS, przypadających do zapłaty w danym miesiącu, rozsyłane automatycznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, do wszystkich rozliczanych podatników. Programy R2fk i R2księga pozwalają na wyraźną redukcję kosztów prowadzenia działalności, dzięki optymalizacji zatrudnienia oraz zakupowi jednego programu do rozliczania wszystkich klientów.

Oprogramowanie RESET2: Wypróbuj za darmo!
RESET2 udostępnia 60-dniowe wersje testowe. Dzięki nim można dokładnie poznać program i sprawdzić m.in. jak często wypuszczane są aktualizacje czy chociażby, jak pracuje pomoc techniczna.

Wersje testowe oprogramowania RESTET2 można pobrać z: http://bit.ly/RESET2-Standard

RESET2 pozwala także korzystać z komercyjnego oprogramowania zupełnie za darmo, jeżeli tylko spełniamy określone warunki, tj. nie przekraczamy, przykładowo, kilku dokumentów księgowych w miesiącu.

Więcej informacji o programach „NA START” znajduje się pod adresem: http://bit.ly/RESET2-NA-START

Autor: RESET2 Sp. z o.o.