Prokuratura po 20 latach oddała zabrane komputery

autor: Mariusz Szulc11.09.2015, 16:43; Aktualizacja: 11.09.2015, 21:57

Piotr Zaleski właściciel gdańskiej sieci kantorów „Conti” odzyskał po 20 latach komputery zabezpieczone przez prokuraturę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • Pro(2015-09-13 17:05) Zgłoś naruszenie 10

    A mogli zabić

    Odpowiedz
  • słoń(2015-09-12 15:18) Zgłoś naruszenie 10

    I jeszcze zapłaci za utylizację sprzętu elektronicznego

    Odpowiedz
  • to chybs żart. ...(2015-09-12 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba mamy chory system albo Prokuratoria jest przezarta Komuna...20 lat trzymali komputery??? I oddali ??? Rozumiem ze do muzeum Jajcarze nie ma co

    Odpowiedz
  • troll(2015-09-11 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    Wniosek jest jeden i prosty, jak świński ogon po ugotowaniu. ^ Ten chory system trzeba zmienić całkowicie.

    Odpowiedz
  • magda(2015-09-12 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    Oddali bo nie chcieli wydać na utylizację . koszt zrzucili na ex właściciela.

    Odpowiedz
  • normalny(2015-09-13 18:40) Zgłoś naruszenie 00

    Ten sprzęt ma kolosalną wartość! Można dużo na nim zarobić!!!

    Odpowiedz
  • starszak1(2015-09-12 16:11) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyna rzeczą, jaka potrafi wyciągnąć polska prokuratura to pieniądze podatników. Panie Piotrze, pan to chyba najlepiej odczuł na sobie.

    Odpowiedz
  • gp(2015-09-12 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    >I jeszcze zapłaci za utylizację sprzętu elektronicznego

    Odpowiedz
  • Realista(2015-09-12 15:14) Zgłoś naruszenie 00

    Obawiam się jednak, że jednak wnioski nie zostaną wyciągnięte i Pan Panie Piotrze nie jest ostatnia tego typu ofiarą naszego państwa !

    Odpowiedz
  • Arek"Aiwa-Platz"(2015-09-14 05:57) Zgłoś naruszenie 00

    Żadne HALO. Mam na piśmie przyznawanie się od 2006r. warszawskiej Prokuratury do 51 przestępstw (dosłownie), uchybień i błędów przy 6 kolejno umorzonych wadliwie postępowaniach w 1 tylko sprawie. Do tego opinię Pierwszego Z-cy PG, iż te działania "nie mają w sposób oczywisty, żadnych podstaw prawnych" - PG VII G 052/103/14.

    Odpowiedz
  • kacperek(2015-09-12 06:26) Zgłoś naruszenie 00

    To ma się nazywać rzetelność dziennikarska.Komputery owszem oddano ale część gotówki zginęła o tym już pan dziennikarz zapomniał.Gratulacje panie Szulc.

    Odpowiedz
  • mk(2015-09-12 12:24) Zgłoś naruszenie 00

    I jeszcze zapłaci za utylizację sprzętu elektronicznego - bo przecież wyrzucić do śmieci ot tak nie można :D

    Odpowiedz
  • Ted(2015-09-12 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Prokuratura powinna je przekazać wprost do muzeum , a właścicielowi kupić nowe.

    Odpowiedz
  • cyb(2015-09-12 10:37) Zgłoś naruszenie 00

    @troll2 Twój sposób rozumowanie już ktoś kiedyś odpowiednio skomentował: "nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani"…

    Odpowiedz