statystyki

Kiedy firma może wystawiać faktury wewnętrzne

autor: Marcin Szymankiewicz26.01.2015, 11:33

Firma (zarejestrowana jako podatnik VAT czynny) sporadycznie dokonuje importu usług oraz wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów (głównie z Niemiec i Austrii). Czy na udokumentowanie tych czynności nadal może wystawiać faktury wewnętrzne?

Do 31 grudnia 2013 r. na udokumentowanie m.in. wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów (dalej: WNT) oraz importu usług mogły być wystawiane faktury wewnętrzne (zob. art. 106 ust. 7 ustawy o VAT).


Pozostało 85% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane