Prowadzę szkołę pływania i część sprzedaży ewidencjonuję przy zastosowaniu kasy rejestrującej. Czy po 1 lipca 2021 r. muszę stosować kasę online?

Z art. 145b ust. 1 ustawy o VAT wynika, że niektóre czynności mogą być ewidencjonowane przy zastosowaniu kas z papierowym lub elektronicznym zapisem kopii tylko do dnia określonego w art. 145b ust. 1 pkt 1‒4 ustawy o VAT. Po tym dniu wskazane tymi przepisami czynności muszą być przez podatników ewidencjonowane za pomocą kas online.