Właściciel domu bez dożywotniej odpowiedzialności za podatki

autor: Przemysław Molik07.04.2014, 07:12; Aktualizacja: 07.04.2014, 09:55
Dom

Domźródło: ShutterStock

Senat proponuje, aby podatnicy, którzy posiadają nieruchomości, nie byli w gorszej sytuacji w sporze z fiskusem. Jak wszyscy inni, także oni muszą mieć prawo do przedawnienia podatków.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • wjw(2014-04-13 14:35) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zwykle głównie dotyczy to pewnie cwanych chłopów.

    Odpowiedz
  • waldek(2014-04-12 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Durnowaty US z Zielonej Góry wpisał mi się na hipotekę w wysokości 320 tys. na udział w drodze,myśląc do dzisiaj ,ze zajeli nieruchomość/udziały w drodze miały osobną KW/
    Działki dawno sprzedałem ,a udział zajęty czeka na kupca?Chyba przekaże to im w darowiżnie.

    Odpowiedz
  • hej(2014-04-07 23:32) Zgłoś naruszenie 00

    a to panstwo fiskusowate to olej w glowie maja to pazerniaki jeszcze im malo najpierw przepis jasny i czytelny a dopiero karac bo jak narazie to MF powinno byc poddane osadzeniu przez sady no tak ale zapomnialam ze maja sady po swojej stronie

    Odpowiedz
  • do ola(2014-04-07 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    ola stuknij sie w ten durnowaty łeb

    Odpowiedz
  • ola(2014-04-07 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    Ja coraz poważniej nad sprzedaniem mieszknaia i kupieniem domu się zastanawiam. Już nawet porównywałam oferty kredytowe i muszę przyznać, ze w skoku Chmielewskiego całkiem fajnie o wygląda

    Odpowiedz
  • olsztyniak(2014-04-07 15:19) Zgłoś naruszenie 00

    Zmiana przepisów pewnie będzie bardziej motywować komorników skarbowych do podejmowania decyzji o licytowaniu nieruchomości zabezpieczonych hipoteką.

    Odpowiedz
  • jjjjjjjjjjj(2014-04-07 11:53) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo polskie jest wrogiem swoich obywateli, od stuleci.

    Odpowiedz
  • obserwator(2014-04-07 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    A co z hipoteka ustanowioną przez ZUS?

    Odpowiedz
  • zadumany(2014-04-07 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nawet nie przyszło mi do głowy, że żyjemy w tak opresyjnym kraju jeśli chodzi o sprawy podatkowe!

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2014-04-07 09:57) Zgłoś naruszenie 00

    Własność (nieruchomości) . niezbędna do przeżycia , powinna być poza zasięgiem złodziejskich łap tzw. fiskusa i innych tzw. wierzycieli .

    Odpowiedz