Dwa nowe podatki od 2020 roku

autor: Jakub Malczewski12.03.2014, 07:08; Aktualizacja: 12.03.2014, 08:16
Podatki

Podatkiźródło: ShutterStock

Specjalny podatek węglowodorowy ma być pobierany od 2020 r. Podstawą opodatkowania ma być zysk z działalności wydobywczej węglowodorów stanowiący nadwyżkę uzyskanych przychodów nad poniesionymi wydatkami.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • uradowany elektorat(2014-03-12 07:48) Zgłoś naruszenie 00

    Ależ rząd PO o nas dba!

    Odpowiedz
  • rozsadny(2014-03-12 08:01) Zgłoś naruszenie 00

    Firma WydobycieCo i Transport Co są spółkami córkami znanej firmy np. BP lub Shell zarejestrowanymi w Luxemburgu. WydobycieCo sprzedaje po kosztach gaz spółce Transport Co. Jaki podatek zapłaci spółka WydobycieCo?

    Odpowiedz
  • kolon(2014-03-12 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    Polacy wśród krajow europejskich ,juz realnie placą najwyzsze podatki,a do tego mają najnizsze wynagrodzenia i najwyższe ceny.
    Każdy ma to na co saługuje .

    Odpowiedz
  • eLKa(2014-03-12 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    Te podatki wydają się makabrycznie wysokie. A jeszcze podniesione opłaty 4x dla samorządu! Nic z tego nie będzie!

    Odpowiedz
  • Blady punk(2014-03-12 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Premierze, a gdzie jest ten gaz z łupków od 2020 r. ? Są tacy - to nie żart - dla których gaz z łupków jest wart - MNIEJ IŻ ZERO !!! O,O,O !

    Odpowiedz
  • yes(2014-03-12 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    od pierdzenia kazdemu
    urzednikom razy 3

    Odpowiedz
  • ZEN(2014-03-13 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko patrzeć jak będą nam montować SEKSOMETRY a oni będą zbierać podatki

    Odpowiedz
  • Czarna Dziura(2014-03-15 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    Blady Punkt - BRAWO !

    Odpowiedz
  • Jest jeszcze projekt dyrektywy UE(2014-03-16 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Jest to projekt podaków od bąków z d.u.p.y bo one zatruwają dwutlenkiem węgla atmosferę. Każdy będzie musiał sobie zaczipować w odbycie licznik i płacić od tego podatek. Odczyt liczników czipowych będzie zdalny.

    Odpowiedz