Kalemba: w ciągu kilku lat podatek dochodowy dla rolników

30.12.2013, 09:57; Aktualizacja: 30.12.2013, 09:58

Podatek dochodowy od działalności rolniczej zostanie wprowadzony w ciągu kilku lat - mówi minister rolnictwa Stanisław Kalemba.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Ferdek(2013-12-31 07:34) Zgłoś naruszenie 00

  W ciagu kilku lat trzeba było wprowadzić podniesienie wieku emerytalnego,PSL rżnie głupa

  Odpowiedz
 • EWA(2013-12-30 12:04) Zgłoś naruszenie 00

  A do czasu wprowadzenia podatków dla rolników żądam zawieszenia obowiązku płacenia podatków przez mnie oraz zwrotu wszelkich podatków zapłaconych w trakcie pracy zarobkowej oraz emerytury!!!

  Odpowiedz
 • wjw(2013-12-30 12:30) Zgłoś naruszenie 00

  Już widzę jak się państwo "obłowi" na sprytnych chłopach.
  Niech rolnicy wreszcie zaczną płacić składki ubezpieczeniowe jak inni przedsiębiorcy. Dość składania się przez społeczeństwo na te święte krowy.
  O tym oczywiście nie ma mowy. Kolejne mydlenie oczu społeczeństwa przez cwanych Pawlaków.

  Odpowiedz
 • wika(2013-12-30 21:34) Zgłoś naruszenie 00

  Wobec tego dlaczego wszystkie niekorzystne dla nie - rolników zmiany- wydłużenie wieku emerytalnego, likwidacja wcześniejszych emerytur można było przeprowadzać szybko, ba bardzo szybko. Wypowiedź Pana Ministra w tym kontekście jest po prostu kpiną z innych ludzi. Zwykłą kpiną.

  Odpowiedz
 • rolnik, święta krowa(2014-04-12 08:29) Zgłoś naruszenie 00

  z krusem to jest wielka kpina, fakt, u mnie w okolicy wszyscy są na krusie, a rolników jest 5 we wsi, a pozostali jakieś 80% prowadzą działalność, a swoich pól nawet na oczy nie widzieli, znajomi mieszkają w blokach mają firmy i do tego jakiś kawałek pola po to aby opłacać krus i się śmieją. na przetargach o wydzierżawienie ziemi lub jej sprzedaż zawsze najwięcej jest stolarzy, szewców handlarzy itd. itp.
  O dochodowości w rolnictwie powinni się wypowiadać ludzie związani z nim. Gus podaje wspaniałe dochody, tylko czy one nie są zawyżone , wielkopolska izba rolnicza podaje dochód z 1 ha pszenicy w 2014 w wysokości 400zł, a gus średni dochód na poziomie 2400zł z hektara, i kto ma rację, pewnie gus, bo cwany chłopek( święta krowa) nieźle się obłowił i tylko patrzy jak państwo oszukać. A co się stanie jeśli po zmianie podatku gruntowego na dochodowy wpływy do państwa będą mniejsze, bo okaże się , że realne dochody też sa mniejsze? Aby nie było w kraju podziału na wieś i miasto powinny być obowiązkowe praktyki dla każdego np. po ukończeniu 18 roku życia każdy powinien przez pół roku pracować w rolnictwie, przez pól roku być świętą krową i ustawić się finansowo na resztę życia . Pozdrawiam. rolnik oszust

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane