Rząd odłożył decyzję o likwidacji "lokat antybelkowych"

05.07.2011, 11:31; Aktualizacja: 05.07.2011, 15:34

Rada Ministrów nie przyjęła we wtorek projektu nowelizacji Ordynacji podatkowej, który zmierza do likwidacji jednodniowych lokat tzw. "antybelkowych". CIR poinformowało, że decyzja o dalszych losach projektu powinna zostać podjęta w przyszłym tygodniu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • dc(2011-07-05 21:37) Zgłoś naruszenie 00

    Co to znaczy "rząd odłożył decyzję" !? Rząd ( ściślej PO ) w obietnicach przedwyborczych obiecał likwidację : 1. "Tymczasowego" haraczu Belki ,2.Haraczu zwanego "abonamentem RTV". Warto o tym pamiętać przy kolejnych ,październikowych wyborach (!)

    Odpowiedz
  • dark555(2011-07-05 21:28) Zgłoś naruszenie 00

    POparancy koniec wasz jest bliski !!!

    Odpowiedz
  • Polak(2011-07-05 20:56) Zgłoś naruszenie 00

    PO to partia kłamców i oszustów. Doskonal pamiętam Co Pan Tusk obiecywał przed wyborami. Obiecywał zniesienie podatku "belki" A tu nie dość, że podatek nie zniesiony, to jego autor został mianowany prezesem NBP, a Tusk z kolesiami nadal majstrują by oszwabić z oszczędności Polaków. Dlatego nigdy więcej nie oddam głosu wyborczego na kłamców i oszustów !

    Odpowiedz
  • bubu(2011-07-05 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    polakus trochę się mylisz, przeciwieństwem liberalizmu (ekonomicznego) jest socjalizm - i to właśnie prezentuje PO. Konserwatyzm może być w światopoglądzie a nie w ekonomii - przynajmniej ja tak to rozumiem

    Odpowiedz
  • polakus(2011-07-05 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie nie dajmy sie juz nabierac, PO mialo byc partia lberalna a jest bardziej konserwatywna niz PIS, ja wiem ze nie ma na kogo zaglosowac ale moze na mniejsze zlo , Korwin to jeszce zyje?.

    Odpowiedz
  • Wyborca(2011-07-05 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    Trwają konsultacje czy przed wyborami czy po wyborach

    Odpowiedz
  • :((2011-07-05 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    hahahahahahaha uwierzyłeś w oszustwo (kiełbasa wyborcza)? Naiwniak
    Wybory wygrywa ten kto jest sprytniejszy, lepiej kłamie, lepiej oszukuje. Tego chce społeczeństwo, lubi być kopane po dupsku. Mówię tu o biedniejszych bo bogaty i tak sobie poradzi. Ludzie włączcie myślenie:)

    Odpowiedz
  • kk(2011-07-05 12:30) Zgłoś naruszenie 00

    Co do podatków - miało być: 3 x 15% (pit,cit,vat), zniesienie podatku Belki i abonamentu RTV. A jest... każdy widzi. PO już dla mnie nie istnieje! Pozdr

    Odpowiedz
  • KONIECPOLSKI(2011-07-05 12:26) Zgłoś naruszenie 00

    PSYCHOPACI POLSCY TYPU BELKI !!!

    Odpowiedz