Lekarze i prawnicy z ulgą na zakup kasy fiskalnej

autor: Magdalena Majkowska26.10.2010, 03:00

Wszystkie nowe podmioty, które w przyszłym roku stracą zwolnienie dotyczące stosowania kas fiskalnych, skorzystają z częściowej refundacji kosztów ich zakupu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • POLAK(2010-10-26 07:21) Zgłoś naruszenie 00

    Resort finansów nie ma serca, dajcie im za darmo, przecież to biedaki.

    Odpowiedz
  • keszet(2010-10-26 07:48) Zgłoś naruszenie 00

    No tak, niewątpliwie kwota (przeciętnie 300 zł), którą dzięki tej uldze uzyskają lekarze i adwokaci (radcowie prawni) będzie dla nich miała kolosalne znaczenie i wraz z nową kasą podskoczą z radości.

    Odpowiedz
  • H(2010-10-26 08:08) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba kasy rejestrujące a nie fiskalne dla lekarzy, gdyz nie są Vat-owcami.
    Prosze zaspokoic moja ciekawość ilu lekarzy z gabinetow wykarze 40,000,- tys.przychodu za 2010 rok ?
    Prosze nie mylic z przychodami z kontraktow.

    Odpowiedz
  • m(2010-10-26 09:26) Zgłoś naruszenie 00

    Drogi Polaku- trzeba się bylo uczyć też byś został " BIEDAKIEM"

    Odpowiedz
  • walia(2010-10-26 10:54) Zgłoś naruszenie 00

    A kiedy wspaniały rostowski weżmie się za artychów, dziennikarzy i wszystkich, którzy mają 50% koszty? Tu można wiele zaoszczedzić. Do roboty mister vincent!

    Odpowiedz
  • POLAK(2010-10-26 12:28) Zgłoś naruszenie 00

    do 4
    Ja jestem lepiej wykształcony niż Wy, i pochodzę z prawdziwej Polskiej rodziny. Miałem i mam do czynienia z lekarzami i prawnikami. Jeden na 100 coś umie, a reszta to barachło

    Odpowiedz
  • mm(2010-10-26 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    i tak na wszystko zapłaci klient i pacjent.

    Odpowiedz
  • m(2010-10-26 14:01) Zgłoś naruszenie 00

    drogi Prawdziwy Polaku nauka a wykształcenie to dwie różne sprawy. Biorąc pod uwagę historię Polski to u przodków znalazło by się jakiegoś Niemca ,Rosjanina ,Kozaka,Żyda a i pewnie niejednego cyklistę

    Odpowiedz
  • Jak Ja sie cieszę -teraz napweno Donald(2010-10-26 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    będzie Ich kontrolował -równie dobrze jak babcię na targu czy wydają te paragony.

    Odpowiedz
  • kolega(2010-10-29 08:08) Zgłoś naruszenie 00

    Mam wyższe wykształcenie, znam kilkudziesięciu lekarzy, przynajmniej połowa z nich prezentuje żenująco niski poziom. Choć mają kilkunastokrotnie wyższe ode mnie dochody jestem dumny z siebie, a za nich mi wstyd - zapyziałych prymitywów w czarnych limuzynach.

    Odpowiedz