Uwaga na telefon z urzędu skarbowego

28.05.2009, 03:00; Aktualizacja: 28.05.2009, 08:35

Fiskus coraz częściej kontaktuje się z podatnikami telefonicznie. W tej formie można tylko wezwać podatnika do urzędu. Przez telefon nigdy nie należy podawać informacji osobistych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • "trzecia strona medalu"(2009-06-01 08:06) Zgłoś naruszenie 11

    "są zbyt leniwi to nie chce im się ruszyć tyłka do urzędu" - a urząd często jak za komuny od 7.30 pracuje, choć ludzie czesto od godz. 10 zaczynaja pracę i nie jest to żaden problem podejść.

    Odpowiedz
  • Andrzej(2010-01-27 22:37) Zgłoś naruszenie 10

    Potrafia również dzwonić do sasiada i czy to aby zgodne z peawem?

    Odpowiedz
  • komentarza(2009-05-28 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce jeszcze funkcjonuje cos takiego jak telegram?

    Odpowiedz
  • praktykantka(2009-05-28 09:12) Zgłoś naruszenie 00

    W końcu telefony wymyślono w celu ułatwiania życia, ale w Polsce nie podałabym przez telefon nawet numeru buta ! A wiadomo, co ten urzędnik (nawet, jeśli to jest naprawdę urzędnik) nawypisuje ? Najłatwiejszy do ustrzelenia jest zwykły człowiek-tamci to kolesie, święte krowy nie do ruszenia.

    Odpowiedz
  • Non problem-- DONALD(2009-05-28 06:52) Zgłoś naruszenie 00

    zawsze można wyjaśnić POtem ,ze odbierając telefon czy od US było się w stanie "pomroczności jasnej" ,i obecnie nie pamiętamy co opowiadaliśmy.
    Przecież nie mamy obowiązku być całe życie trzeźwym lub nie na ćpanym.
    A US niech się zajmą lepiej pasożytami polityczno KRUSOwskimi z POd znaku Pawiaka i Kalina którzy twierdząc ,że nie maja na płacenie uczciwych składek leczą się na Nas koszt a na Naszych drogach rozbijają się drogimi furami!
    Czas skończyć z gnębieniem rzetelnych obywatel a zająć się sprawdzaniem tych politycznych cwaniaczków.

    Odpowiedz
  • antyPISuar(2009-05-28 13:46) Zgłoś naruszenie 00

    popieram w całości uwagi "non problem--DONALD"a

    Odpowiedz