Fiskus podziękuje Polakom za ich pieniądze. Kupi specjalne pieczątki

autor: Mariusz Szulc13.02.2020, 13:00; Aktualizacja: 17.02.2020, 05:26
Ministerstwo Finansów chce kupić pieczątki o treści „Dziękujemy za Twoje podatki”. Będą one przybijane na papierowych zeznaniach PIT za 2019 r.

Ministerstwo Finansów chce kupić pieczątki o treści „Dziękujemy za Twoje podatki”. Będą one przybijane na papierowych zeznaniach PIT za 2019 r.źródło: ShutterStock

Ministerstwo Finansów chce kupić pieczątki o treści „Dziękujemy za Twoje podatki”. Będą one przybijane na papierowych zeznaniach PIT za 2019 r.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • wjw(2020-02-13 15:02) Zgłoś naruszenie 340

    A najlepiej jakby je sobie przystawili na czołach autorzy pomysłu...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • J.Kowalska(2020-02-13 15:28) Zgłoś naruszenie 230

    Ważne też jest kto będzie robił te pieczątki. Może szwagier pomysłodawcy? Chore!!!

    Odpowiedz
  • bufetowa(2020-02-13 14:29) Zgłoś naruszenie 200

    szkoda kasy, lepiej obniżcie podatki tak żeby ludzie godnie zarabiali i nie musieli liczyć na zasiłki

    Odpowiedz
  • w.w.w.(2020-02-13 15:28) Zgłoś naruszenie 190

    czemu nie bierzecie przykładu z urzędów skarbowych Anglii,Francji,Niemiec,Belgii,Holandii tylko jak muły wybieracie idiotyczne drogi poprawy urzędu skarbowego z Ugandy czy innego kraju Afrykańskiego kto tam z ministerstwa założył firmę pieczątek kolega królika czy kaczora

    Odpowiedz
  • dojnazmiana(2020-02-13 16:38) Zgłoś naruszenie 131

    czekam na pierwszy spór o to, że skoro złożyłem zeznanie i dostałem dziękczynną pieczątkę za mój podatek to czego jeszcze ode mnie chcecie? Wpłaty???!!! P.S. ktoś w tym MF odróżnia złożenie deklaracji od wpłaty???

    Odpowiedz
  • ololo(2020-02-13 16:20) Zgłoś naruszenie 121

    nic nie poprawi zszambiałego wizerunku tych urzedów.

    Odpowiedz
  • wkurzony polak(2020-02-13 18:11) Zgłoś naruszenie 90

    Jakiś cwaniak w ministerstwie ma znajomego który robi pieczątki i za pewną kopertę da mu zamówienie na te pieczątki.I tylko łapówa się liczy.

    Odpowiedz
  • luk(2020-02-13 21:54) Zgłoś naruszenie 70

    Serio? W tym kraju na prawdę nie ma NIC ważniejszego do zrobienia lub kupienia? Niech sobie pieczątki z ziemniaków zrobią. Dzbany.

    Odpowiedz
  • Podatnik(2020-02-24 23:53) Zgłoś naruszenie 00

    Niech zamówią i przybijają nawet 10 pieczątek , ale zakupionych za pieniądze urzędników a nie publiczne. Co to za nowe złodziejstwo czy ustawiony przetarg.

    Odpowiedz