Pierwsza taka zbrodnia vatowska z konfiskatą rozszerzoną

autor: Bartek Godusławski01.07.2019, 07:00; Aktualizacja: 01.07.2019, 07:24
Oprócz zbrodni vatowskiej pozostali podejrzani mają zarzuty, za które grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Oprócz zbrodni vatowskiej pozostali podejrzani mają zarzuty, za które grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.źródło: ShutterStock

Członkom mafii paliwowej, która wystawiła lewe faktury i oszukiwała na VAT, grozi 25 lat więzienia. Skonfiskowano im też spółkę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (18)

  • deweloper(2019-07-01 20:35) Zgłoś naruszenie 11

    wszystkie JAGi do psychiatryka...poza kolejnością ha ha ha

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • JAG(2019-07-01 19:42) Zgłoś naruszenie 32

    Za "zbrodnie deweloperskie" będzie dożywocie. Bój się Balbina.

    Odpowiedz
  • niezachłanyy(2019-07-01 18:01) Zgłoś naruszenie 12

    ktoś kiedyś produkował mydło ...!dlatego daj se siana i nie pie... głupot

    Odpowiedz
  • Co to za Państwo ???(2019-07-01 17:36) Zgłoś naruszenie 91

    Nie od wczoraj wiadomo że w Biznesie Pierwszy milion trzeba ukraść.... I tak działa Byzness. Może nie okrada Fiskusa...ale okrada ludzi pracy z godnosci

    Odpowiedz
  • nie zachłanny(2019-07-01 17:14) Zgłoś naruszenie 48

    Jeżeli coś produkowali i sprzedawali to nie są zbrodniarzami.

    Odpowiedz
  • uważam,że(2019-07-01 13:30) Zgłoś naruszenie 141

    przestań wyrywać sobie włosy z głowy ,gdyż szybko zostaniesz łysym ,polecam przeprowadzkę na Białoruś,gdzie za mniejsze przekręty złodziejskie dostaniesz czapę,tak jak Wawrzecki w aferze mięsnej,25 lat zaś Łukaszenka po znajomości" daje "za udział w nielegalnych zgromadzeniach,możliwa także kolonia karna u Putina,lecz osobiście bym odradzał

    Odpowiedz
  • Czytelnik myślący(2019-07-01 11:37) Zgłoś naruszenie 98

    Artykuł jest niezrozumiały. Wystawianie faktur (nawet pustych) podwyższa podatek należny, a nie zmniejsza podatek naliczony. Cały proceder jest niezrozumiale opisany. Na czym więc polega wyłudzenie VAT???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obs1248(2019-07-01 10:54) Zgłoś naruszenie 1115

    Kiedy dotrze do świadomości PROKURATURY , że wszystkie ruchy "homo-niepewne" są zbrodnią przeciwko zdrowej tkance NARODU POLSKIEGO?

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-07-01 09:10) Zgłoś naruszenie 267

    I Niemcy nie zauważyli że wjeżdza to a wyjeżdza coś innego.? Co najmniej dziwne......😁

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Himalaya(2019-07-01 07:51) Zgłoś naruszenie 4152

    To jednak skzndal, że "zbrodnią" nazywa się przestępstwa, gdzie nie było naruszenia nietykalności osobistej. No i ten wymiar kary. 25 lat za przerzucanie papierków? Górny wymiar oszust to powinno być 10 lat. Takie prawo świadczy o nieudolności państwa, a na końcu tego procesu mamy Wawrzeckiego.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz