Morawiecki: Zerowy PIT ma przyciągać młodych ludzi do Polski

25.06.2019, 17:11; Aktualizacja: 25.06.2019, 17:11
Zerowy podatek PIT dla osób do 26. roku życia ma przyciągać młodych ludzi do Polski, zapobiegać ich wyjazdom i poprawiać perspektywy - oświadczył we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział dalsze preferencje dla młodych przedsiębiorców i pracowników.

Zerowy podatek PIT dla osób do 26. roku życia ma przyciągać młodych ludzi do Polski, zapobiegać ich wyjazdom i poprawiać perspektywy - oświadczył we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział dalsze preferencje dla młodych przedsiębiorców i pracowników.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Zerowy podatek PIT dla osób do 26. roku życia ma przyciągać młodych ludzi do Polski, zapobiegać ich wyjazdom i poprawiać perspektywy - oświadczył we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział dalsze preferencje dla młodych przedsiębiorców i pracowników.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • LastiC(2019-09-21 16:19) Zgłoś naruszenie 10

    zerowy pit młodych przyciągnie do POLSKI serio? zamiast 500+ panowie.. wyp... pozwolenia na budowę... zamiast najniższej 4000 zł.. najniższa 2 koła.. kompromis wszystkich opcji.. ludzie od rodzinek by uciekali budowali domki małe... młodzi ludzie nie mają do czego wracać panie MORAWIECKI... jak w Poslce nie można holenderki postawić na działce nawet.. :D dajcie ściąć koszta młodym... regulacją praw budowy.. budowlanka odżyje producenci nie stracą.. młodzi wrócą bo będą mieli do czego.. a co do zusu.. sufit.. jest tak niesamowity.. ludzie z zasobami wykorzystują sytuację nie robiąc nic.. przedsiębiorcy robią co mogą... a kredytowcy.. biorą kredyt na mieszkania i młodzi wynajmują... zasówając na nich.. znam wiele takich osób żyją sobie kosztem młodych i przedsiębiorców... 500+ + czynsz z mieszkania - kredycik... i coś tam na allegro sprzedają w ramach prawa.. chore XD TAKŻE POLECAM UREGULOWAĆ a tak serio wyp... wiele przepisów.. związanych z budowaniem domów.. budowlane firmy by zyskały..więcej roboty by mieli... masa młodych by zjechała... szukając pracy w Polsce.. a za 2/3 by mogli funkcjonować tnąc koszta mieszkając w przyczepach.. czy małych domkach.. prosty temat.. młodzi uciekają bo nie ma perspektyw... dlatego ze wielu młodych chce zyć godnie.. nie łamiąc prawa...jak dorwą robotę to lecą nie na socjalne mieszkania a na wynajmy... wynajmują mieszkania.. często ludzie którzy dostają socjalne mieszkania.. remontują je.. i wyynajmują co to jest ?XDD staram się o mieszkanie ... dostaje i podnajmuje komuś... a ja uciekam do mamusi.. kasa mi rosnie ja nie musze robic.. też tak mogę.. ale nie chce tak zyc !! przedsiębiorcy beda coraz wiecej wymagać bo koszta im nie pozwalają na to by zatrudnić dwóch... i nie będą mieli stałych pracowników.. będzie ogromna rotacja już jest.. dlatego że młodzi nie mogą ściąć kosztów !! POLECAM POROZMAWIAĆ Z WIELOMA PRZEDSIĘBIORCAMI KTÓRZY ZATRUDNIAJĄ ZDOLNYCH MŁODYCH LUDZI : WYP.. PRAWO BUDOWLANE I TE RESTRYKCJE... projektanci zaczną mieć prace... budowlańcy oraz producenci.. :no i urzędnicy zyskają również... większe wpływy do państwa... proste.. )

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane