Polacy mają zarabiać więcej. PiS ma na to kilka pomysłów

autor: Marek Chądzyński, Grzegorz Osiecki15.01.2019, 06:30; Aktualizacja: 15.01.2019, 08:22
Pieniądze

Skutkiem nowych rozwiązań ma być podwyższenie wynagrodzeńźródło: ShutterStock

W grę wchodzą różne rozwiązania od podwyższenia kwoty wolnej do nowej niższej stawki PIT – mówi nam jeden z członków rządu. Prace nad możliwymi rozwiązaniami trwają od kilku tygodni

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (56)

  • rk(2019-03-09 16:23) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wierzę im jak psom. Ostatnio jak powiedzieli że podwyższyli kwotę wolną od podatku, to ją zlikwidowali.

    Odpowiedz
  • MarcoPolo(2019-01-19 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    Najwyzszy czas zeby pracownicy kosciola katolickiego placili na ubezpieczenie spoleczne

    Odpowiedz
  • ziutek(2019-01-16 14:42) Zgłoś naruszenie 00

    te bzdety rzadzacy serwuja co jakis czas.OBNIZYC ZUS O POLOWE i po problemie ..barany jedne

    Odpowiedz
  • popis(2019-01-16 12:39) Zgłoś naruszenie 00

    PiS taki dobry zrobil zmiany pod swoich aby np dostali wczesniej emerytury tak jak za LKaczynskiego tylko swoi mogli wykupic ze znizka mieszkania itp a za chwile partia wladzy sie zmienia na tych zlych i juz wszystko odwraca no ale tamci za PiS sie zalapali i w ten sposob manipuluje sie spoleczenstwem

    Odpowiedz
  • Jeden z 9 milionów emerytów(2019-01-16 08:54) Zgłoś naruszenie 20

    CZY SZANOWNY PAN PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ZAPOMNIAŁ O SWOICH OBIETNICACH WYBORCZYCH ? CZEKAMY Z CIERPLIWOŚCIĄ NA ICH REALIZACJĘ ! PRZYPOMINAMY WSZEM i WOBEC, O ZNIESIENIU PODATKU DLA RENCISTÓW i EMERYTÓW. I GWOLI PRZYPOMNIENIA. MY MAMY 9 MILIONÓW GŁOSÓW WYBORCZYCH.

    Odpowiedz
  • zawodnik(2019-01-16 06:12) Zgłoś naruszenie 10

    Wyższe zarobki to przecież automatycznie wyższe ceny. Nic się nie zmieni na lepsze.

    Odpowiedz
  • Tymi(2019-01-16 00:13) Zgłoś naruszenie 10

    Idiotycznych pomysłów PIS o podwyżkach jest mnóstwo.Tylko że to nie podwyżki tylko inflacja.Już ludzie sortu I zarabiają niewyobrażalne pieniądze.

    Odpowiedz
  • zagadka(2019-01-15 21:45) Zgłoś naruszenie 00

    podnieść kwotę wolną od podatku do 50 tys rocznie przed wyborami ,co na to opozycja jest za czy przeciw ?

    Odpowiedz
  • Polak(2019-01-15 20:02) Zgłoś naruszenie 11

    A emeryci będą poddani i eutanazji i pieniędzy wystarczy na wszystko

    Odpowiedz
  • ObserverG(2019-01-15 19:50) Zgłoś naruszenie 30

    Zarobki będą realnie wyższe, gdy faktycznie będziemy zarabiali więcej w przeliczeniu do twardych walut jak USD, EUR czy GBP... Podnoszenie pensji pożeranej błyskawicznie przez inflację jest tylko zwykłym mydleniem oczu, a wybory tuż tuż... Na razie harujemy za miskę ryżu i tak ma w sumie być...

    Odpowiedz
  • unk(2019-01-15 19:42) Zgłoś naruszenie 10

    Ale nie wpadli na to, by obniżyć sobie ? Ciekawe, ile oszczędności przyniosłoby zlikwidowanie w całości senatu wraz z biurokratyczną otoczką, ograniczenie ilości posłów do 3 na województwo, zmniejszenie grantów dla posłów, znajomych posłów, krewnych posłów i ludzi, którzy posłom mogą się przydać... Wprowadzenie rzetelnego rozliczenia rządów z odpowiedzialnością karną i finansową etc etc...

    Odpowiedz
  • precz z pis(2019-01-15 16:17) Zgłoś naruszenie 107

    kłamcy, oszuści

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2019-01-15 16:05) Zgłoś naruszenie 148

    proszę się nie podniecać obietnicami Kaczynskiego-Morawieckiego-Gowina to samo było w kampani 3 lata temu te oszustwa za wjatkiem 500+ które również zostało w części oszustwem [miało być dla każdego dziecka] nie zrobili nic poza wymianą ludzi na stanowiskach od dołu do góry na swoich pisiewiczów, misiewiczow , obajtków,czy bankowców jak;wojćiechowska i kaminski oraz wiele innycho których kto chce to będzie sobie mógł przypomnieć nie po lecz w dniu wyborów w 2019 roku....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Miki(2019-01-15 15:12) Zgłoś naruszenie 191

    Coś mi się widzi, że wybory blisko

    Odpowiedz
  • oszukiwany(2019-01-15 15:05) Zgłoś naruszenie 122

    Szanony,podpisany ,stopbełkotowi, skrytykowany ma całkowitą rację,na koniec PRLu w Polsce w szeroko rozumianej administracji pracowało 47 tysięcy zatrudnionych,a teraz ?proszę sobie sprawdzić, i nie dostać zawału.

    Odpowiedz
  • Komu(2019-01-15 14:50) Zgłoś naruszenie 104

    teraz zabiorą emerytury i renty ?

    Odpowiedz
  • oszukiwany(2019-01-15 14:43) Zgłoś naruszenie 102

    Zabrać z łap cwaniaków i oszustów,mających tzw zakłady pracy chronionej/przed czym/i te miliardy,dać bezpośrednio okradanym niepełnosprawnym.Pracujący niepełnosprawni,są przez w/w traktowani o niebo gorzej jak osoby zdrowe,pracują za minimalne,świątek ,piątek,i niedziele po 12-24 godz i oczywiście w nocy,o warunkach socjalnych nie wspominając/szkoda pieniędzy/Ciekawe zjawisko,kto tych ludzi dopuszcza do pracy?że w niej umierają?

    Odpowiedz
  • oloo(2019-01-15 14:09) Zgłoś naruszenie 228

    wydawało mi się ,że płace rosną tylko wtedy gdy rośnie wydajność pracy a nie przy pomocy dekretów Jarosława

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz