statystyki

Wydatki na jubileuszową konferencję to reprezentacja

autor: Mariusz Szulc28.12.2017, 18:00
biznes, firma

Chodziło o spółkę, która na jubileuszowej konferencji prezentowała swoją historię, dokonania oraz zamierzenia i plany na przyszłość.źródło: ShutterStock

Przedsiębiorca, który z okazji 25-lecia działalności zaprasza branżowych kontrahentów, by pokazać im skalę swojego sukcesu, nie zaliczy poniesionych wydatków do kosztów podatkowych – stwierdził dyrektor KIS.

Chodziło o spółkę, która na jubileuszowej konferencji prezentowała swoją historię, dokonania oraz zamierzenia i plany na przyszłość. Spotkanie było okazją do wymiany poglądów i doświadczeń. Przybyli jedynie imiennie zaproszeni goście, głównie kontrahenci spółki. Zapewniono im poczęstunek (łącznie z alkoholem) oraz atrakcje artystyczne.

Spółka chciała zaliczyć wydatki na organizację tej konferencji do swoich kosztów podatkowych. Tłumaczyła, że związek z przychodami jest ewidentny, bo na konferencji mogła omówić ze swoimi kontrahentami problemy branży węglowej, w tym planowane zmiany w prawie.


Pozostało 66% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane