statystyki

Wydatki na jubileuszową konferencję to reprezentacja

autor: Mariusz Szulc28.12.2017, 18:00
biznes, firma

Chodziło o spółkę, która na jubileuszowej konferencji prezentowała swoją historię, dokonania oraz zamierzenia i plany na przyszłość.źródło: ShutterStock

Przedsiębiorca, który z okazji 25-lecia działalności zaprasza branżowych kontrahentów, by pokazać im skalę swojego sukcesu, nie zaliczy poniesionych wydatków do kosztów podatkowych – stwierdził dyrektor KIS.

Chodziło o spółkę, która na jubileuszowej konferencji prezentowała swoją historię, dokonania oraz zamierzenia i plany na przyszłość. Spotkanie było okazją do wymiany poglądów i doświadczeń. Przybyli jedynie imiennie zaproszeni goście, głównie kontrahenci spółki. Zapewniono im poczęstunek (łącznie z alkoholem) oraz atrakcje artystyczne.

Spółka chciała zaliczyć wydatki na organizację tej konferencji do swoich kosztów podatkowych. Tłumaczyła, że związek z przychodami jest ewidentny, bo na konferencji mogła omówić ze swoimi kontrahentami problemy branży węglowej, w tym planowane zmiany w prawie.


Pozostało jeszcze 66% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane