Reforma VAT: Minister finansów sięga do naszych kieszeni

autor: Ewa Matyszewska20.04.2012, 08:10; Aktualizacja: 20.04.2012, 09:27

Obszerna nowelizacja ustawy o VAT autorstwa Ministerstwa Finansów, która znajduje się obecnie w uzgodnieniach wewnątrzresortowych, zakłada sporo zmian w wysokości opodatkowania. W sumie kasa państwa zyska na nich 67 mln zł. Zrzucimy się na tę sumę wszyscy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • vastra(2012-04-20 09:21) Zgłoś naruszenie 00

    czy moze ktos dac namiar na ten projekt? jest on gdzies w necie?

    Odpowiedz
  • skarbona(2012-04-20 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    do 1 poszukaj w "Rzepie". Coś było w tym tygodniu.

    Odpowiedz
  • antysystem(2012-04-20 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Ta Pani z MF powinna zająć się astrologią, czy wróżeniem z fusów. Taki sam poziom merytoryczny i wiarygodność!

    Odpowiedz
  • guzik(2012-04-20 14:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawi mnie definicja "posiłku do bezpośredniego spożycia"
    A poza tym nie chce mnie się niczego komentoać w ogóle.

    Odpowiedz
  • baca(2012-04-20 16:48) Zgłoś naruszenie 00

    bęc wuja w czoło ! - po to jest wuj, bęc wuja w czoło - i śmiech wokoło, wuj się nie gniewa, wuj jest swój.

    No to bęc !

    Odpowiedz
  • A może by tak wreszcie coś rozwinąć, wybudować...(2012-04-20 21:50) Zgłoś naruszenie 00

    Czy w naszym kraju decydenci nie potrafią nic innego, niż sięganie wciąż do naszych kieszeni???

    Odpowiedz
  • Zbigniew(2012-04-21 08:56) Zgłoś naruszenie 00

    "W sumie kasa państwa zyska na nich 67 mln zł." - ale zysk. Na waciki dla Greków i innych bankowców w UE.
    Podatki trzeba tak podnieść, żeby UE dać kolejne 8mld $.

    Odpowiedz
  • Alina(2012-04-21 09:21) Zgłoś naruszenie 00

    moze wystarczy na prywatne loty Tuska z Warszawy do Gdańska

    Odpowiedz
  • ROBOTNIK(2012-04-21 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    A niech podniosą podatek tym co zarabiają rocznie powyżej 100000 o jakieś 20%. Na tym na pewno dużo zyskają a nie ciągną od społeczeństwa które już jest doprowadzone przez nich do biedy a teraz chcą je doprowadzić już do skrajnego ubóstwa.POLACY!!! UCIEKAJCIE Z TEGO KRAJU!!!

    Odpowiedz
  • jojek(2012-04-20 16:42) Zgłoś naruszenie 00

    Sami określają się liberałami, a podwyższają podatki z furią godną bolszewików.

    Odpowiedz