Fiskus wytoczy nową broń przeciwko nieuczciwym podatnikom VAT

autor: Agnieszka Pokojska10.08.2017, 07:33; Aktualizacja: 10.08.2017, 10:09

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Ministerstwo Finansów będzie ustalać wystawców pustych faktur i tych, którzy z takich dokumentów korzystają – zapowiedział wczoraj wiceminister finansów Paweł Gruza na spotykaniu z dziennikarzami

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Płatnik(2017-08-12 10:45) Zgłoś naruszenie 60

    To co-źle? Należy krytykować fiskusa? Chyba NIE

    Odpowiedz
  • dziadek(2017-08-12 08:43) Zgłoś naruszenie 170

    Największe wyłudzenia to były w latach 90-tych po wprowadzeniu VAT.Co wtedy robiły organy powołane do walki z tymi przestępstwami?Od tamtego czasu upłynęło ponad 20 lat.Ale jak głoszono wszem i wobec,że cyt"PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ BY SIĘ DOROBIĆ" to nie dziwota ,że tak było.

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2017-08-11 11:16) Zgłoś naruszenie 132

    Wszystkim oszustom Vat POwyżej 5 milionów - Panie Ziobro - mam prośbę - dowal im tak po 25lat tak dla przykładu że nie powinno się Polski okradać.

    Odpowiedz
  • windykator(2017-08-11 09:19) Zgłoś naruszenie 160

    zapytajcie się w Sądzie Najwyższym ile Bank Światowy płacił za wyroki w sprawie Vat-u i Jana Wincenta Rostowskiego i Tuska jak z tymi wyłudzeniami Vat-u było.Polakom podniesiono Vat by było co kraść

    Odpowiedz
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(2017-08-10 18:59) Zgłoś naruszenie 913

    A najlepsze, ze te wszystkie podatki przekładaja sie na wyzsze ceny. Niektorzy lubia płacic wiecej, misiewicze musza zarobic.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • krzych(2017-08-10 15:10) Zgłoś naruszenie 181

    No i prawidłowo!

    Odpowiedz
  • o(2017-08-10 13:59) Zgłoś naruszenie 151

    no i dobrze

    Odpowiedz