Sprawy celne załatwimy w jednym urzędzie

autor: Ewa Matyszewska02.03.2012, 07:35; Aktualizacja: 02.03.2012, 10:04

Na przejściach zostanie uruchomiony system bukowania. Kierowcy będą mogli przez komórkę wysłać sygnał o kolejce na granicy - mówi Jacek Kapica, wiceminister finansów, szef Służby Celnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

 • PARAGRAF 22(2012-03-02 10:44) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Ministrze - do wykorzystywania przez kierowców telefonów komorkowych Pana zgoda nie jest potrzebna, może być Pan pewien, że znakomicie potrafią używać tych urządzeń.
  Bardziej oczekiwana jest odpowiedź na inne pytania, chociażby takie:
  kiedy zacznie Pan SKUTECZNIE walczyć z korupcją, niekompetencją kadry kierowniczej, od kiedy zacznie Pan wymagać stosowania przepisow prawa, a nie pseudo interpretacji rzekomo prawnych, rozwalanych następnie wyrokami sądowymi?
  Pytań jest znacznie więcej, lecz jak jak widać dotychczas, na te trzy podstawowe już przez 3 lata sprawowania stanowiska podsekretarza stanu nie potrafi Pan odpowiedzieć.
  Zreszta, wielu sie z tego powodu nawet cieszy! Bo powszechnie wiadomo - im gorzej się dzieje w administracji celnej i akcyzowej, tym lepiej...

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane