Hazardziści dofinansują budowę stadionów na Euro 2012

24.07.2008, 03:00; Aktualizacja: 24.07.2008, 11:28

Ministerstwo Finansów chce wprowadzić dopłaty do gier dla wszystkich uczestników gier i zakładów wzajemnych. Dopłaty te zasilą m.in. fundusz sportu, z którego będzie można dofinansować budowę stadionów na Euro 2012.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • Baca_ma_kaca(2008-07-24 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    "gracze w gry hazardowe w kasynach czy na automatach nie bardzo mają alternatywę dla zaspokojenia swoich przyjemności" - a o Internecie słyszał, a? Przecież to spowoduje odpływ graczy do netu i w ogóle kompletną zapaść hazardu "naziemnego"...

    Odpowiedz
  • I słusznie.....(2008-07-24 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    jak Ja jako PZGwK na wodzie --czytaj POLSKI ZWIĄZEK GRANIA w KLIPY na wodzie bedę chciał mistrzostwa w POLSCE zorganizować to też Rząd RP podniesie Wam ceny - podatki . A dlaczego by nie ,działacze PZPN chcą sie bawić i mieć kasę to już Rząd im daje.

    Odpowiedz
  • rosyjska ruletka(2008-07-24 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    Pan min.za dużo ogladał "Łowca jeleni" chociaż to wybitny film ale ciut za długi.

    Odpowiedz
  • ekspert(2008-07-24 15:06) Zgłoś naruszenie 00

    GENIALNE
    Wynika z tego artykułu że Pan Minister nie ma pojęcia o specyfice rynku hazardowego.
    Jeśli wprowadzenie dopłat sfinansuje nam budowe obiektów na Euro 2012 to
    trzeba poprosić Platiniego o jak najszybszą zmianę organizatora.

    Odpowiedz
  • cipi(2008-07-24 20:59) Zgłoś naruszenie 00

    wczoraj gościu znał sie na papierosach , makroekonomii i zyciu a dziasiaj na grach

    Odpowiedz
  • JC(2008-07-24 21:29) Zgłoś naruszenie 00

    bo ten facet to fenomen! a jeżeli nam zabiorą EURO to oddadzą firmom kase?
    i czy totolotek lub salony gier mają takie ograniczenia w działalności jak AoNW (np.: ilość automatów lub odległości od kościołów itp)?

    Odpowiedz
  • ja(2008-07-24 22:37) Zgłoś naruszenie 00

    dokładnie tak jak piszesz JC a do tego dochodzi jeszcze kwestia możliwości reklamowania się! TOTOLOTEK ma taką możliwość a AoNW nie może nawet napisać ZAPRASZAMY bo to już nakłanianie do gry!

    Odpowiedz
  • tytus de zoo(2008-07-28 00:58) Zgłoś naruszenie 00

    Pan minister to POspolity kretyn

    Odpowiedz
  • Jacek 'Mc' W.(2008-10-19 01:42) Zgłoś naruszenie 00

    płaćcie nadgodziny fusy i nie oszukujcie ludzi !!!

    Odpowiedz
  • Izyrys(2009-03-24 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    Debilizm! Nie pomyślał ile barów i knajp padnie,bo utrzymują się praktycznie tylko z automatów? Ilu ludzi straci pracę? Nie dość że kryzys to trzeba ludziom dokopać!!!

    Odpowiedz