Szydło: Rząd pracuje nad kompleksową, "ambitną i bardzo odważną" zmianą systemu podatkowego

28.04.2016, 21:44; Aktualizacja: 28.04.2016, 21:54
Beata Szydło

Beata Szydłoźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Rząd pracuje nad kompleksową zmianą systemu podatkowego, która ma być "ambitna, nowoczesna i bardzo odważna" - poinformowała w czwartek premier Beata Szydło.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • x(2016-05-02 20:23) Zgłoś naruszenie 51

    Czyli będzie kompleksowa podwyżka podatków.

    Odpowiedz
  • Ted(2016-05-01 18:52) Zgłoś naruszenie 21

    Najlepiej niech nic nie robią !

    Odpowiedz
  • Mateusz (2016-04-30 21:41) Zgłoś naruszenie 124

    FRANKOWICZE SAMI SA SOBIE WINNI I NIE NALEZY SIE WAM ZADNA POMOC. PiS Super wywiązuje się z założeń Prowadzonej polityki. I oby tak dalej. Teraz jest czas na Polskę niezależna Gospodarczo. Pokazanie że sami potrafimy zadbać o siebie Energetycznie militarne i Gospodarczo

    Odpowiedz
  • asdf(2016-04-30 13:18) Zgłoś naruszenie 193

    OC droższe, abonament droższy bo osoby posiadające kilka nieruchomości będą płacić kilka razy za tv której nie oglądają po to żeby dzieciorobom w prezencie dać 500 zł, w polsce nie ma biedy, prawda jest taka że każdy chce nowy samochód i smartfon co miesiąc, bieda nie istaniej a życie jest tanie, ale każdy chciałby mieć więcej najlepiej nic nie robiąc żeby inni dali, to jest demoralizujące, górnicy rolnicy to największe pasożyty plus dziecioroby na koszt reszty społeczeństwa

    Odpowiedz
  • polkiuy(2016-04-29 21:25) Zgłoś naruszenie 28

    do licha a co w końcu z przywróceniem poprzedniego wieku emerytalnego i pomocą frankowiczom !! Czyzby nas znowu oszukano ? Zajmują sie trybunałem z grupa kolesiów zamiast ustawą obniżającą wiek emerytalny !!!

    Odpowiedz
  • Bert(2016-04-29 19:28) Zgłoś naruszenie 293

    Kiedy słyszę z ust Pani Premier, że rząd pracuje nad kompleksową i ambitną, nowoczesną i bardzo odważną zmianą systemu podatkowego, a jednocześnie wiem, kto rzeczywiście się tym zajmuje - to ciarki biegają mi po plecach.

    Odpowiedz
  • nie dajmy sie wykończyć (2016-04-29 17:06) Zgłoś naruszenie 267

    na przywrócenie wieku emerytalnego dla osób pracujących pieniędzy nie ma, na obniżenie kwoty wolnej od podatku za pracę pieniędzy nie ma ale za leżenie i robienie dzieci za darmo po 500 zł od zrobienia jednej sztuki pieniądze są, polska patologia się rozmnaża. Ludzie pracy nie dajmy się bo nas wykończą, wyjdźmy na ulicę z ostrymi narzędziami i walczmy na śmierć na życie bo inaczej nas pracujących i tak wykończą, także nieważne jak zginiemy czy na ulicy czy z głodu i przepracowania na stanowisku pracy.

    Odpowiedz
  • zapio(2016-04-29 14:18) Zgłoś naruszenie 711

    Najpierw pracujcie nad ustawą o pzrywroceniu poprzedniego wieku emerytalnego i pomocy frankowiczom !! Tak jak w programie wyborczym PIS, chyba, ze nas, wyborców znów oszukano.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-04-29 09:29) Zgłoś naruszenie 2510

    Nie ma nad czym pracować ; wszystkie proste i uczciwe rozwiązania już dawno były stosowane . A skoro nad podatkami się "pracuje" , to znaczy , że się je podnosi .

    Odpowiedz
  • wolny człowiek(2016-04-29 08:03) Zgłoś naruszenie 1121

    Czytając te komentarze wnioskuję , że najlepiej nie ruszać tego bagna czyli tzw. "systemu podatkowemu". W mętnej wodzie najlepiej pływa się *********** Żenujące.

    Odpowiedz
  • skarbowiec(2016-04-29 07:33) Zgłoś naruszenie 4510

    "ambitna i bardzo odważna" zmiana systemu podatkowego... o mój Boże! strach się bać... przecież ci ludzie nie mają, żadnego pojęcia o podatkach. Jak oni zaczną w tym mieszać... ehhh Btw, rządowi brakuje kasy więc ta kompleksowa zmiana systemu podatkowego ma zakamuflować faktyczny wzrost opodatkowania ;) tyle z "dobrej zmiany"

    Odpowiedz
  • kierowca(2016-04-29 05:26) Zgłoś naruszenie 3711

    Pierwszy element dobrej zmiany już się pojawił. Podatek medialny od licznika w garażu wolnostojącym.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz