Ustawa o rajach podatkowych. Bałagan w rządzie czy celowe zaniechanie i działanie grup interesów?

04.10.2014, 10:50; Aktualizacja: 04.10.2014, 11:03
Na losy ustawy mogły wpłynąć inne czynniki niż urzędniczy błąd?

Na losy ustawy mogły wpłynąć inne czynniki niż urzędniczy błąd?źródło: ShutterStock

Bałagan w rządzie czy celowe zaniechanie i działanie grup interesów? W radiowej Trójce politycy rozmawiali o znikającej ustawie, która miała ograniczyć możliwość unikania podatków przez firmy działające w Polsce. Mimo że przegłosowana, nie została na czas opublikowana i termin jej wprowadzenia w życie jest zagrożony. Według mediów, teraz budżet może stracić ponad 3 miliardy złotych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • stan47.emeryt(2014-10-05 09:28) Zgłoś naruszenie 00

  Nie ma obawy, zawsze można oskubać emerytów.

  Odpowiedz
 • cd(2014-10-05 13:47) Zgłoś naruszenie 00

  Czyli mamy potwierdzenie tego, że Polska rządzi sitwa?

  Odpowiedz
 • l(2014-10-06 07:19) Zgłoś naruszenie 00

  nikt niczego nie wyjaśni i nie odpowie, "mydlenie oczu", prawie każdy chce zajmować się tym, by brać ile się da, niezależnie od kierunku wykształcenia, czy się zna , trochę lub w ogóle a jak się zna, t co z tym robi ?, większość obywateli nie wie o co chodzi, mają mnóstwo problemów, utrudnień itp życia codziennego w krótkim życiu .

  Odpowiedz
 • sn(2014-10-06 08:41) Zgłoś naruszenie 00

  Pani Premier tu w kraju duża robota pilna !!!.
  Dziś radio I pr.PR podaje ,czy to jest przekręt czy niebotyczna nieudolność Rządu (tego głównego aferała i zamiatacza i MF ) ,to i tak jest to wybór między dżumą , a cholerą. Kto za to zostanie ukarany solidnie(włącznie z konfiskatą ich mienia(konta, majątki itp) na poczet roszczeń KC,KPC,KK, UKS, gdyż tak odpowiadałby Obywatel za 3,3 mld strat rocznie ) .Zadanie też dla skutecznej całej opozycji, bo inaczej po co Ona tam jest w Sejmie? Ustawy inne pilne przechodziły w ciągu 7 dni, a tu dziś słyszę w radio ,że mogą nie zdążyć???!!! Ludowi na to otwiera się na nich ,nie tylko nóż, ale i siekiera przysłowiowa. Czy nowa premier da sobie radę , jest to 1 wyzwanie na dużą skalę ,ok. łącznie 26 mld strat dla RP za lata ubiegłe . Czekamy na decyzję -Obywatele,wobec głoszonych wielokrotnie haseł ,że Rząd bierze odpowiedzialność !!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane