Podatek od posiadania psa w 2021 roku

autor: Bartosz Michalski16.10.2020, 10:49; Aktualizacja: 18.10.2020, 11:37
Podatek od psa

Podatek od psaźródło: ShutterStock

W 2021 roku czeka nas podwyżka podatku od posiadania psa. Ile będziemy musieli zapłacić za nasze czworonogi? Gdzie i do kiedy należy go uiścić? Czy danina ta jest obowiązkowa?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • emeryT(2020-10-17 09:09) Zgłoś naruszenie 71

    Zniechęcić wysokimi opłatami do posiadania psów uznanych za niebezpieczne i drastycznymi karami za nielegalne posiadanie takich psów!

    Odpowiedz
  • Polak(2020-10-17 09:51) Zgłoś naruszenie 120

    Głupota. Podatek od psa.. A dali by chociaż worki na odchody w każdym parku gdzie pies się załatwia.. Ciekawe czy tak samo chętnie wspomagają te bezpańskie psy w schroniskach jak kasę ciągną... Mogli by te pieniądze na to przeznaczać a nie zasilac swoje niby budzety

    Odpowiedz
  • as(2020-10-17 11:45) Zgłoś naruszenie 1110

    w bloku psa nie powinno się trzymać to koszmar dla psa i dla lokatorów podatek powinien być w tym przypadku wysoki przeznaczony na sprzątanie ulic obejść wybiegów a w ogóle to na trzymanie pupila powinni się zgodzić mieszkańcy bloku -klatki a ilość trzymanych psów powinna być też ograniczona do jednego to jest temat rzeka a co by było gdyby wszyscy w bloku mieli psa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Ha na (2020-10-17 15:57) Zgłoś naruszenie 45

    Tak, spotykali by się pod oknami innych lokatorów w tle szczekanie, ujadanie pieskow . A już pomysł by uzgadniać posiadanie psa z sąsiadami to marzenie ściętej głowy. Kto kogo się o to pyta. 😁. Właściciele piesków wypuszczają na balkon i pieski z dołu z góry umilaja życie

    Odpowiedz
  • Wojtek(2020-10-17 17:56) Zgłoś naruszenie 15

    Trzeba będzie zabić psa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 57(2020-10-17 18:07) Zgłoś naruszenie 76

    Pies w bloku to koszmar dla mieszkancow

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rene(2020-10-17 19:27) Zgłoś naruszenie 41

    Mam 4suczki wszystkie sterylizowalamna wlasny koszt szczepienia wszystkie,co roku przeciw wsciekliznie po 25 zeta za szt.chcialam wziąść jeszcze dwa to niestety koszta mnie przerastaja,mam jeszcze 4 koty też chcialam jeszcze trikolke,nie da sie w tym kraju dojść do ładu 😀

    Odpowiedz
  • Ja (2020-10-18 00:21) Zgłoś naruszenie 41

    Jak sie bierze ze schroniska nie ma podatku ale jak stać na pieska za 4tys to chyba 130 zl to nie duzo 😉

    Odpowiedz
  • Dobromir 01(2020-10-18 14:09) Zgłoś naruszenie 32

    Jesteście gorsi od tych zwierząt Wrogie nastawienie do właścicieli psów i do samych czworonogów. Ech ponoć chrześcijanie i Homo sapiens.

    Odpowiedz
  • ggg(2020-10-20 08:39) Zgłoś naruszenie 10

    Kiedy podatek od oddychania?

    Odpowiedz
  • buśka(2020-10-20 12:11) Zgłoś naruszenie 10

    Powinna być możliwa adopcja psa, do której dopłacałyby gmina, wtedy może schroniska nie były by potrzebne.

    Odpowiedz
  • Szymon(dzisiaj 18:45) Zgłoś naruszenie 00

    Co za idioci siedzą w ministerstwach! Może jeszcze podatek za to że żyję, za to że ptak mi narobi na balkonie, za to że noszę zegarek....

    Odpowiedz