Ministerstwo Finansów przygotowało pakiet ułatwień dla mikro firm

21.09.2017, 17:10; Aktualizacja: 21.09.2017, 17:19
biznes, IT, komputer

Ministerstwo Finansów przygotowało pakiet ułatwień dla mikro firmźródło: ShutterStock

Ministerstwo Finansów przygotowało "bardzo bogaty pakiet ułatwień dla najsłabszych uczestników obrotu gospodarczego, dla mikroprzedsiębiorców" - powiedział Zbigniew Wiliński z departamentu poboru podatków Ministerstwa Finansów podczas briefingu w Centrum Analitycznym Krajowej Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

  • ob.(2017-09-24 20:30) Zgłoś naruszenie 00

    ZUS i jeszcze raz ZUS, tłukę to PiSowi od prawie 2 lat jak o beton, niestety Morawiecki do dymisji! Zwodzi i gra na czas.

    Odpowiedz
  • szkoda gadac (2017-09-23 10:24) Zgłoś naruszenie 310

    ale koożwa ułatwienia - samo jpk powala mikro firmę a z drugiej strony zus - czego nie mówią że od nowego roku znowu pójdzie w górę - bo średnia krajowa idzie w górę, najniższa w górę - no to zus także w górę - tylko utargi coraz mniejsze a koszta stałe z każdej strony w górę w górę w górę

    Odpowiedz
  • archie(2017-09-22 16:52) Zgłoś naruszenie 340

    Po pierwsze, niech państwo zmniejszy obciążenie ZUS-em dla mikroprzedsiębiorców, po drugie niech zostanie podniesiona kwota wolna od podatku. Tylko tyle, i aż tyle. Reszta mowy trawy mnie nie interesuje.

    Odpowiedz
  • nuki(2017-09-22 13:29) Zgłoś naruszenie 350

    i gdzie ten pakiet dla małych przedsiębiorców. Tytuł szumny a w artykule zwykłe *******

    Odpowiedz
  • MMM(2017-09-22 13:03) Zgłoś naruszenie 350

    Pakiet ułatwień? Nie to chyba nie ten artykuł.

    Odpowiedz
  • mikro firma(2017-09-22 08:15) Zgłoś naruszenie 700

    I to są szumnie zapowiadane ułatwienia dla małych-jednoosobowych firm?Śmiechu warte??????

    Odpowiedz
  • ww(2017-09-21 19:36) Zgłoś naruszenie 501

    ...a o obniżaniu skladek ZUS wciąż głucha cisza!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kpiarz (2017-09-21 19:29) Zgłoś naruszenie 454

    I to jest ten " pakiet".? Korygowanie znalezionych błędów w kolejnej deklaracji już było.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz