Rząd już nie jest wrogiem e-hazardu. Chyba

autor: Artur Grabek06.04.2010, 03:00; Aktualizacja: 06.04.2010, 19:12

Czy rząd chce się wycofać z zakazu organizowania hazardu w internecie i jeszcze na nim zarobić? Takie wnioski można wysnuć, czytając korespondencję ministra Michała Boniego z resortem finansów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • Prywaciarz(2010-04-06 06:15) Zgłoś naruszenie 00

  Pan J. Kaczyński powiedział ,żę hazard powinien być w rękach państwa a jeżeli UE na to się nie zgadza to należy podnieść podatki prywaciarzom ,żeby sami zrezygnowali a hazardu. Tego mógł się nauczyć studiując marksizm i leninizm.

  Odpowiedz
 • Jacek(2010-04-06 19:19) Zgłoś naruszenie 00

  No to ciekawe, bo jest wiele krajów, które nie podążały drogą Marksa i ludzie w nich nie żyją dziś w czworakach...

  A co do artykułu, to wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie dwuznacznego zdania w jakimś wewnętrznym dokumencie ma mały sens. Poczekajmy aż naprawdę pokażą co chce ustalić w sprawie internetu ten rząd. Nowe zakazy i nakazy rodem z głębokiego PRL czy może w końcu pójdą po rozum do głowy i zalegalizują e-hazard.

  Odpowiedz
 • do 1 -no i słusznie powiedział(2010-04-06 18:11) Zgłoś naruszenie 00

  -czyż wszystko co wymyślił Marx było złe? Nie nie bronie komunizmu ale uważam ,że każdy kij ma dwa końce -dwie strony lepszą i gorszą . Popatrz ,gdyby nie Marks to żyłbyś w czworakach,i nie umiał pisać a twoja żona musiała by nadal chodzić do szlachcica Komorowskiego na noc.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane