Podatnicy w ostatniej chwili poznają termin zakupu kas

28.11.2008, 03:00; Aktualizacja: 29.11.2008, 10:41

Tylko do 31 grudnia 2008 r. obowiązuje rozporządzenie o kasach rejestrujących. Resort finansów nadal nie przedstawił projektu kolejnego rozporządzenia. Przedsiębiorcy po raz kolejny w ostatniej chwili dowiedzą się o nowych obowiązkach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Drobny podatnik(2008-12-27 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    Czy Ministra Finansów nie obowiązują jakieś terminy?
    Powinienem kupić kasę jak wielu innych.Jest mi niepotrzebna.Co mam z nią zrobić gdy w ostatniej chwili okaże się,że Minister też uzna,że jej nie potrzebuję?Pokryje wydatki moje i tysięcy podobnych?Może to powinien rozstrzygnąć sąd?

    Odpowiedz
  • olek(2008-12-09 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    Najprosciej wejsc w szara strefe i po sprawie.Olac kasy, podatki ZUS-y itp.Sami do tego nas zmuszaja.

    Odpowiedz
  • dusigrosz(2008-11-30 22:53) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk ty buraczyno oszuscie!

    Odpowiedz
  • cd(2008-11-30 13:45) Zgłoś naruszenie 00

    Adwokaci, Radcowie, Lekarze, Stomatolodzy, Weterynarze powinni być objęci obowiązkiem stosowania kas fiskalnych- inaczej całe to prawo to zwyczajny gniot a Konstytucja i Trybunały to oszustwo.

    Odpowiedz
  • SLAZAK(2008-11-30 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    Kasy dla lekarzy ,weterynarzy,stomatologow,adwokatow i ksiezy ,,,SWIAT CALY SIE SMIEJE ,,,

    Odpowiedz
  • KUPCZYK(2008-11-30 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    NIE PRZEJMUJMY SIE ROLĄ, BO i tak NAS op...

    Odpowiedz
  • ciechand(2008-11-28 23:10) Zgłoś naruszenie 00

    Rozporządzenie powinno obowiązywać bezterminowo, a jak MF chce zmienić , to musi ogłosić do 30 listopada na rok następny. Tak jak inne podatki. I po sprawie.

    Odpowiedz
  • hhhhhhhh(2008-11-28 21:33) Zgłoś naruszenie 00

    A GDZIE MOJ KOMENTARZ ???

    Odpowiedz
  • niech się rząd całkiem skasuje!(2008-11-28 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    a czyrak na d..., dla każdego - dlaczego tylko ja mam cierpieć?!

    Odpowiedz
  • F(2008-11-28 09:24) Zgłoś naruszenie 00

    Takie praktyki, jakie stosuje MF to po prostu chamstwo.,..

    Odpowiedz
  • bib(2008-11-28 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    KASY DLA LEKARZY - jeśli ma dojść do prywatyzacji służby zdrowia to muszą oni mieć kasy! inaczej oznacza to wielką niesprawiedliwość społeczną!

    Odpowiedz
  • przedsiębiorca(2008-11-28 07:10) Zgłoś naruszenie 00

    a miało być lepiej tj. również sprawniej dla przedsiębiorców, nic się nie zmieniło w zwyczajach władzy

    Odpowiedz