Prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku od spadków i darowizn

12.11.2008, 17:09; Aktualizacja: 12.11.2008, 18:17

Prezydent Lech Kaczyński podpisał nowelizację ustawy o podatku od spadków i darowizn - poinformowała na swojej stronie internetowej Kancelaria Prezydenta.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • K.K.(2008-11-13 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Do 6:

    Powinni Was odciąć od internetu. Jak "oddział zamknięty", to zamknięty.

    Odpowiedz
  • złodzieje(2008-11-13 14:00) Zgłoś naruszenie 00

    rok 1984 zbliża się...
    ...ale jeszcze tli się nadzieja...

    Odpowiedz
  • złodzieje(2008-11-13 07:31) Zgłoś naruszenie 00

    "...Gdzie brawa dla rządu, który przygotował ustawę (a ściślej mówiąc: dla Ministerstwa Finansów)? Gdzie brawa dla posłów (PO, PiS, SLD, PSL), którzy ustawę uchwalili?..."
    jakie brawa?!!! dla złodzieji którzy chcą kasy za coś co już bylo opodatkowane???

    Odpowiedz
  • Tym(2008-11-12 20:20) Zgłoś naruszenie 00

    do 1: Nikt tak nie twierdzi i nigdy nie twierdził. Celowo spłycacie problem. Prezio wetuje (albo skarży do TK) ustawy niewygodne dla interesów PiSu - jak ustawa o radiofonii i telewizji czy ustawa zwalniająca emerytów z obowiązku opłacania abonamentu RTV.
    do 2: Za to wy klepiecie ciągle to samo - "przekazy dnia", "przekazy dnia". O ile mi wiadomo, to po tej całej "aferze" w Dzienniku "przekazy dnia" zostały zlikwidowane.
    do 4: Za co? Za to, że się umiał podpisać? Gdzie brawa dla rządu, który przygotował ustawę (a ściślej mówiąc: dla Ministerstwa Finansów)? Gdzie brawa dla posłów (PO, PiS, SLD, PSL), którzy ustawę uchwalili?

    Odpowiedz
  • ewa(2008-11-12 18:31) Zgłoś naruszenie 00

    kundelki z PO zgłupiały.. samodzielnie nie myślą..a w "Przekazach Dnia" nic na ten temat nie napisali

    Odpowiedz
  • jan(2008-11-12 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    brawo prezydent!

    Odpowiedz
  • wiktor(2008-11-12 18:28) Zgłoś naruszenie 00

    bo gdzie te pieski z PO ujadające na Prezydenta, że wetuje wszystkie ustawy?

    Odpowiedz
  • fiskus(2008-11-12 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    Od kiedy sie ten miesiąc liczy.O tym autor zapomniał a to najważnejsze.

    Odpowiedz
  • ja(2008-11-13 11:51) Zgłoś naruszenie 00

    gdzie znajde tego tekst?

    Odpowiedz