Prowadzisz firmę lub dopiero zamierzasz ją otworzyć i szukasz odpowiedniego programu księgowego. Nie jest to łatwe. Niektóre aplikacje są skomplikowane, inne za drogie, a te darmowe nie zawsze działają tak, jak byś tego chciał.

Super Księga Podatkowa <sup>®</sup> / Media

Potrzebujesz profesjonalnego narzędzia, które nie tylko będzie zgodne z przepisami, ale przede wszystkim ułatwi Ci prowadzenie firmy. Taki wybór nie może więc być przypadkowy.

Jednym z dostępnych na polskim rynku programów finansowo-księgowych jest SKP® Super Księga Podatkowa. To ceniona przez blisko 18 tys. zadowolonych firm, księgowych i biur rachunkowych aplikacja do samodzielnej obsługi firmy. Producent od 1991 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania finansowo- księgowego i posiada już ugruntowaną pozycję na rynku.

Czym się wyróżnia ten program spośród innych?
Przede wszystkim tym, że doskonale dopasowuje się do potrzeb każdej firmy. Na rynku to jedyny program typu „mała księgowość”, który samodzielnie skonfigurujesz. Nie daj się namówić na ogromne systemy, bo może się okazać, że są bardzo skomplikowane, a większość ich funkcji nieprzydatna!
W podstawowej wersji SKP® Super Księga Podatkowa poprowadzisz Księgę Przychodów i Rozchodów lub rozliczysz Ryczał Ewidencjonowany. A w razie potrzeby rozszerzysz go o kolejne opcje. Masz do wyboru wiele modułów: Płace i ZUS, Środki Trwałe, VAT, Przejazdy, Delegacje, czy też Fakturowanie lub Magazyn. Nie musisz się decydować od razu. Można je domówić, w każdym momencie użytkowania programu. Konfiguracja modułów to doskonałe rozwiązanie, masz wtedy pewność, że płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

Program powinien być prosty i nieskomplikowany!
Aplikacja księgowa musi posiadać łatwy i przyjazny interfejs, byś mógł bez problemu w nim się poruszać. Szybkie wprowadzanie dokumentów do systemu pozwoli Ci na oszczędność czasu i minimalizację kosztów. Program powinien także posiadać opcję rozpoczęcia pracy w dowolnym okresie, a jednocześnie umożliwiać doksięgowywanie lub poprawianie dokumentów w każdym momencie, gdy zajdzie taka potrzeba. SKP® Super Księga Podatkowa jest właśnie programem spełniającym wszystkie powyższe zadania.

Bogactwo funkcjonalności…
Oprócz standardowych funkcji programu, SKP® ma kilka dodatkowych opcji, które ułatwią Ci podstawowe prace. I np. by mieć pewność, że wystawiasz fakturę na istniejącego nabywcę, można skorzystać z przydatnego rozwiązania, jakim jest pobieranie danych kontrahenta z GUS. Skrócisz czas wystawienia faktury, a pobrane zostaną automatycznie wstawione we właściwe pola. Jego stała aktualizacja da Ci pewność bycia na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawnymi.
W tej aplikacji poprowadzisz wszelkie potrzebne rozliczenia płatności. Dowiesz się, czy należy spodziewać się wpływów, czy może jeszcze masz coś do zapłaty. Bezproblemowo przejdziesz przez proces korekty z tytułu nieuregulowanych płatności, zaczynając od wyliczenia jego terminu, po możliwość automatycznego wyksięgowywania dokumentów, a po jego zapłacie ponownie ujmiesz go do właściwej ewidencji.
Jeżeli masz samochód osobowy, którego dotyczą zakupy z 50% odliczeniem VAT-u, jednym księgowaniem uwzględnisz właściwą kwotę podatku naliczonego w ewidencji VAT, a pozostałą bezpośrednio w koszty lub do kilometrówki. Automatycznie rozliczysz też transakcje typu „odwrotne obciążenie”, sporządzisz właściwe deklaracje oraz zweryfikujesz status podmiotu w VAT.


Gwarancja zgodności z przepisami to podstawa.
Oprogramowanie SKP® Super Księga Podatkowa jest aktualizowane na bieżąco z uwzględnieniem zmian w przepisach. Aktualizacja ta daje Ci pewność, że korzystasz z systemu zgodnie z przepisami, dzięki temu zaoszczędzisz czas i unikniesz wielu błędów.

Opieka posprzedażowa najwyższej klasy
Zakupiłeś program, ale co dalej? Co w sytuacji, gdy dane ulegną uszkodzeniu albo nie będziesz wiedział, jak daną sytuację podatkową przenieść do programu? Nie martw się! Jako użytkownik programu SKP® Super Księga Podatkowa otrzymasz od producenta kompleksową i nielimitowaną opiekę posprzedażną w postaci dostępu do aktualnych wersji programu oraz profesjonalnej pomocy merytorycznej i technicznej. Dodatkowo w każdej chwili będziesz mógł uzyskać pomoc konsultantów oraz miał możliwość zgłaszania sugestii dotyczących aplikacji SKP®.

Wersja testowa lub szkoleniowa
Oprócz entuzjastycznych zapewnień różnych producentów o cechach programu, musisz mieć możliwość samodzielnie go sprawdzić. Z SKP® to możliwe!
Wejdź na serwis internetowy www.ksiegapodatkowa.pl i pobierz pełną, darmową wersję tego programu księgowo-podatkowego. Masz na to aż 60 dni. Swobodnie zaksięguj i rozlicz kilka miesięcy swojej działalności i oceń, czy program Ci odpowiada. A jak już zdecydujesz się na jego zakup - otrzymasz bezpłatną opiekę posprzedażną aż do końca 2016 roku! W programie, po zakupie pełnej wersji będziesz mógł kontynuować pracę na już wprowadzonych danych.
Dodatkowo, oprócz nowych wersji programu, będziesz miał dostęp do bezpłatnego e-szkolenia, które ułatwia wdrożenie programu w Twojej firmie.


Uwaga - PROMOCJA
Dla tych, którzy pobiorą i zainstalują wersję testową programu przygotowaliśmy specjalną promocję: BON o wartości 100 zł na zakup programu SKP®.
Wystarczy tylko wejść do formularza zamówienia dostępnego w wersji testowej programu, skonfigurować własny pakiet SKP®, a od wartości zamówienia odejmiemy 100 zł.

Wejdź na stronę: WERSJA TESTOWA, pobierz wersję testową i skorzystaj z promocji już dziś!
Uwaga – promocja trwa tylko do dnia 09.11.2015 roku.

.videowrapper { float: none; clear: both; width: 100%; position: relative; padding-bottom: 56.25%; padding-top: 25px; height: 0; margin-bottom:20px; } .videowrapper iframe { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

Autor:
Ewelina Mandziuk
Specjalista ds. finansów
www.ksiegapodatkowa.pl