Z dniem 1 lipca br. Bartosz Jasiołek, partner PwC, zostanie nowym szefem działu prawno-podatkowego w PwC na Słowacji, zastępując Christianę Serugovą. Będzie odpowiadał za kontynuację transformacji praktyki prawno-podatkowej i rozwój przyszłych liderów.

Informacja prasowa PwC:

Bartosz ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe i jest liderem krakowskiego biura PwC. Kieruje zespołami ds. podatku dochodowego od osób prawnych i podatku od nieruchomości. Jest także jednym z założycieli programu „Biznes kontra smog”. To jedna z inicjatyw PwC z obszaru ESG. Projekt ten zdobył nagrodę TOP CSR Initiative in Poland podczas konferencji CEE Business Services Awards w 2019 roku.

Informacje o PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.