Tusk: nie będzie podwyżek podatków w 2013 r.

05.09.2012, 15:19; Aktualizacja: 05.09.2012, 15:21
Podatki

Podatkiźródło: ShutterStock

Premier Donald Tusk poinformował w środę, że rząd w budżecie na 2013 r. nie przewiduje żadnych podwyżek podatków.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Następny proszę.(2012-09-05 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk jest skompromitowany i niewiarygodny. Bezczelny i niekompetentny. Kto mu dziś uwierzy.

    Odpowiedz
  • gdzie w życiu i ile On pracował?(2012-09-06 09:40) Zgłoś naruszenie 00

    Czy dowiadywaliście się skutecznie (np w Internecie ) gdzie i ile ten POlityczny oszust i złodziej emerytur ,pracował zanim dostał się do Sejmu oraz czy ustawa abolicyjno podatkowa którą uchwalił zaraz po zostaniu PREMIEREM nie miała służyć zamaskowaniu jego nielegalnych dochodów z Irlandii?

    Odpowiedz
  • Donos(2012-09-06 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    A czy Michał Tusk od swoich dochodów o których media twierdzą ,że były dwuznaczne -odprowadził POdatki?

    Odpowiedz
  • Oszukany II(2012-09-07 07:28) Zgłoś naruszenie 00

    Jak mówi że nie planują to znaczy że POdwyżka POdatków niestety jest nieuchronna.Dawno pozbyłem się złudzeń co do tej osoby.

    Odpowiedz
  • jerzy7731(2012-09-07 07:37) Zgłoś naruszenie 00

    Nie będzie podwyżki podatków = kłamstwo!?
    Ponieważ czym w istocie rzeczy jest np. zniesienie ulgi internetowej!?
    Czy przypadkiem nie jest to w istocie rzeczy podwyższeniem podatków!?

    Także w stosunku do innych starych i nowych obciążeń podatkowych!?

    Odpowiedz
  • VON(2012-09-06 18:13) Zgłoś naruszenie 00

    Naczelny kłamca RP mówi,że nie będzie hi hi hi hi

    Odpowiedz
  • OSZUKANY(2012-09-06 18:54) Zgłoś naruszenie 00

    KTO W POLSCE WIERZY JESZCZE TEMU OSZUSTOWI?PARU KLAKIERÓW W RZĄDZIE I PARLAMENCIE.

    Odpowiedz
  • Sten(2012-09-06 19:46) Zgłoś naruszenie 00

    Sam w to nie wierzy co mówi a chce aby mu uwierzyli ludzie którzy nie raz już się zawiedli na jego obietnicach chyba ma ludzi za idiotów.

    Odpowiedz