Będzie drożej. W 2012 r. wzrosną maksymalne stawki podatków i opłat lokalnych

25.08.2011, 14:16; Aktualizacja: 25.08.2011, 14:42

Maksymalne stawki podatków i opłat lokalnych wzrosną od 2012 r. o 4,2 proc. - przewiduje opublikowany w czwartek przez resort finansów projekt obwieszczenia w tej sprawie. To skutek inflacji w pierwsze połowie 2011 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • Klemens(2011-08-25 15:29) Zgłoś naruszenie 00

    Emerytury też wzrosnąć mają o 4,2 proc.Czyli praktycznie ludzie biedni zmienią status na ubogich.Nędza zagości w kolejnych rodzianach.Polska w budowie.

    Odpowiedz
  • *(2011-08-25 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    ...oj tam , oj tam... grunt, że Miro, Zbycho i Rrycho mają się dobrze :)

    Odpowiedz
  • *(2011-08-25 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    ...oj tam , oj tam... grunt, że Miro, Zbycho i Rycho mają się dobrze :)

    Odpowiedz
  • Leo(2011-08-25 16:08) Zgłoś naruszenie 00

    Ja jednak wierzę, że w wyborach zwycięży Prawo i Sprawiedliwość. W Polsce zrobimy porządek z oszustami i złodziejami.

    Odpowiedz
  • Arek(2011-08-25 16:19) Zgłoś naruszenie 00

    A niby czemu ma coś spadać? Skoro sondaże dla PO są tak dobre,znaczy,że ludzie są zadowoleni. Uważam,że władza za mało ich jeszcze doi skoro jest aż tylu zadowolonych.

    Odpowiedz
  • baca(2011-08-25 16:52) Zgłoś naruszenie 00

    Ale kwota wolna od podatku PIT oczywiście nie drgnie .
    N POchybel wam mondrale !

    Odpowiedz
  • qq(2011-08-25 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    Podatki muszą rosnąć żeby państwo miało za co na siłę obywateli uszczęśliwiać.

    Odpowiedz
  • do oszołomka(2011-08-25 21:10) Zgłoś naruszenie 00

    najbardziej mnie cieszy że "pisiorek oszołomek" z radoscia i bez sprzeciwu bedzie płacił te wyższe podatki... ale jak to mówią glupie owce sa po to by je strzyc

    Odpowiedz
  • do 7(2011-08-25 21:11) Zgłoś naruszenie 00

    ozołomek.. szukaj drugiego etatu, bo z pierwszego zapłącisz podatki

    Odpowiedz
  • Jan Osik(2011-08-25 22:00) Zgłoś naruszenie 00

    W małych miastach,takich do 80 tyś mieszkańców,już teraz jest mnóstwo wolnych lokali po różnych biznesach.Szewcy,piekarze,zegarmistrzowie itp zamykają firmy,bo wykończają ich podatki lokalne i ZUS.Podniesienie podatków spowoduje następne zamknięcia i przy okazji wzrost bezrobocia.

    Odpowiedz
  • je ne dors plus(2011-08-26 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    4 ROZBIOR POLSKI

    Odpowiedz
  • errata(2011-08-29 13:35) Zgłoś naruszenie 00

    Myślę, że należy sprostować błąd dotyczący samochodów ciężarowych o DMC 5,5 do < 9 t - w bieżącym roku max stawka nie wynosiła 48,25 zł. Ktoś wypisuje bzdury!!

    Odpowiedz
  • errata(2011-08-29 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    przepraszam, błąd dot. pojazdów 3,5<5,5 t. Sory

    Odpowiedz
  • Niereformowalny obywatel(2011-09-25 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    Ojoj! A ja chcę nadal wierzyć że to dla mojego dobra te podatki tak rosną i będę głosować na partię uśmiechu, a bo co?

    Odpowiedz